Zabójca Sudoku – Darmowe Układanki Sudoku

Beetles Games Studio

★ 4.6Wersja 1.9.3

Utrzymuj bystry umysł z Zabójczym Sudoku, 2021 nowych łamigłówek treningowych dla mózgu i ponad 5000 układanek- wszystko za darmo!

Zabójcze Sudoku to darmowa logiczna gra, która łączy w sobie elementy sudoku, kenken i kakuro. Pomimo nazwy, prostsze sudoku zabójcy może być łatwiejsze do rozwiązania niż klasyczne sudoku, w zależności od umiejętności rozwiązywania sudoku; rozwiązanie najtrudniejszych może jednak zająć wiele godzin. Dzięki naszej bezpłatnej aplikacji do łamigłówek Sudoku możesz nie tylko cieszyć się zabójczy sudoku w dowolnym miejscu i czasie, ale także uczyć się z niej technik matematycznych Sudoku.
Jak grać:
✓? - Każde Sudoku ma tylko jedno prawdziwe rozwiązanie.
✓? - Umieść od 1 do 9 w każdej komórce siatki
✓? - Każda komórka jest częścią klatki, oznaczoną liniami przerywanymi.
✓? - Suma wszystkich liczb w każdej klatce musi odpowiadać wartości w lewym górnym rogu
✓? - Każda klatka, wiersz, kolumna lub region 3x3 nie ma powtarzających się liczb

Dlaczego właśnie my:
✓?-5000 + darmowych łamigłówki Zabójcy Sudoku, aby ćwiczyć mózg i logiczne rozumowanie.
✓?-Ukończ codzienne wyzwania Sudoku i zbieraj trofea.
✓?-wydarzenia sezonowe, aby zdobyć wyjątkowe medale.
✓?-100 nowych łamigłówek sudoku każdego tygodnia.
✓?-Auto-save - Wstrzymaj grę i wznów ją bez utraty postępów
✓?-Włącz/ wyłącz tryb ołówka, jak chcesz.
✓?-Wskazówki i notatki, które poprowadzą Cię, gdy utkniesz.
✓?-Wybierz motyw, który będzie odpowiedni dla Twoich oczu.
✓?-Możesz udostępniać znajomym za pośrednictwem Google+, Facebooka, Twittera itp.

Co dostajesz:
✓?- Cztery różne poziomy Zabójczego sudoku dla początkujących i zaawansowanych rozwiązujących sudoku : Łatwy\Średni\Trudny\Zabójczy
✓?-Precyzyjny ranking procentowy
✓?-Statystyki - Śledź swoje postępy na każdym poziomie trudności sudoku: analizuj swój najlepszy czas i inne osiągnięcia
✓?-Mnóstwo rozgrywki, która rzuci wyzwanie Twojemu mózgowi.
✓?-Obsługa zarówno telefonów, jak i tabletów
✓?-Przejrzysty układ

Zabójcze sudoku jest odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. Nasze darmowe matematyczne gry logiczne zabójcze sudoku mają intuicyjny interfejs, łatwą kontrolę i dobrze wyważone poziomy trudności nie tylko dla graczy zabójczego sudoku, ale także dla sudoku i kenken. To dobry zabójca czasu, pomaga myśleć, poprawia logikę i polepsza pamięć. Mamy codzienne łamigłówki dla miłośników zabójczego sudoku i łatwe sudoku dla początkujących w zabójczym sudoku.

Zabójcze Sudoku to darmowa gra matematyczna, która logicznie trenuje mózg. Używaj logiki matematycznej, graj codziennie w sudoku. Sudoku jest bezpłatne dla miłośników matematyki i logiki. Ćwicz mózg za pomocą logiki matematycznej. Trenuj swój mózg i utrzymuj go w młodości.

Graj codziennie w soduko, trenuj swój mózg. Gra matematyczna Sodoku może sprawić, że Twój mózg będzie młody. Ponad 5000 darmowych łamigłówek suduko do treningu logiki. 4 poziomy trudności gry sudoko. Zagadki suduku są darmowe i nieograniczone. Łatwa do gry logiczna gra matematyczna suduku dla graczy sedoku. Codzienne wyzwanie gra matematyczna sudok. Wszystkie darmowe łamigłówki sudoky do codziennego życia. Niech sudiku ""zrobi"" Ci dzień.

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz