Ubisoft Club

Ubisoft Entertainment

★ 4.4Wersja 8.1.0

Zabierz swoje gry Ubisoft na telefon, aby mieć je zawsze ze sobą!

Wyciągnij więcej ze swoich gier!
Podejmuj więcej wyzwań!
− Zdobywaj więcej nagród i zajmuj wyższe miejsca w tabeli liderów!
− Sprawdzaj listę wyzwań zwykłych i wykonuj je, aby zdobywać jednostki Club, punkty Club XP i odznaki
− Zarządzaj cotygodniowymi wyzwaniami na swoim telefonie. Wystarczy tylko odszukać grę i dodać wyzwania z sekcji wyzwań. Po ukończeniu wyzwania przycisk „Zgarnij” pozwala odebrać wszystkie powiązane nagrody, aby później wykorzystać je w grze.

Wygrywaj jeszcze więcej nagród!
− Zdobądź ponad 700 wyjątkowych przedmiotów w 90 grach na konsoli i komputerze! Nagrody Club to wyjątkowe przedmioty, takie jak skórki broni, kostiumy i inne rzeczy do wykorzystania w grze. Wszystkie te wspaniałe rzeczy dostępne są wyłącznie w Ubisoft Club! Niektóre nagrody są darmowe, za inne należy płacić jednostkami!
- Najlepsze nagrody znajdziesz dzięki klasyfikacji kolorystycznej (szary – zwykły, niebieski – rzadki, fioletowy – epicki, pomarańczowy – legendarny, czarny z ikoną prezentu – egzotyczny). Niektóre nagrody są bezpłatne, inne należy odebrać, korzystając z jednostek!
− Sprawdź wszystkie dostępne nagrody do wykorzystania w swoich grach i zdobywaj wybrane z nich bezpośrednio w aplikacji. Wystarczy kliknąć jakąkolwiek grę ze swojej kolekcji, wybrać nagrodę, a następnie kliknąć przycisk „Zdobądź”. Zostanie ona dodana do Twojej gry.

Wypróbuj wyjątkową funkcję Daily Login, aby otrzymywać statystyki, spersonalizowane wskazówki, przewodniki wideo i inne przydatne treści! Wszystko to na podstawie Twoich działań w grach Rainbow Six® Siege, Assassin’s Creed® Odyssey, Tom Clancy’s The Division™, Tom Clancy’s The Division 2®, Far Cry® 5 i Ghost Recon® Wildlands.
Ciesz się zupełnie nowym doświadczeniem społecznościowym i aktualizacjami w czasie rzeczywistym!

- Wspólnie z przyjaciółmi świętuj swoje osiągnięcia
- Zobacz aktywność znajomych i najnowsze aktualizacje gier
- Otrzymuj w czasie rzeczywistym informacje o ważnych wydarzeniach, takich jak cotygodniowe wyzwania, wydarzenia specjalne i prośby od znajomych.

* Sam występuje w wersji beta dostępnej wyłącznie w języku angielskim.

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz