Top Eleven

Nordeus

★ 4.4Wersja 22.6

W celu instalacji tej aplikacji należy posłużyć się programem APK Combo

Top Eleven świętuje 10 urodziny! Dołącz do nas i uczcij ten jubileusz dzięki rozdawanym przez cały sezon nagrodom i prezentom oraz wspaniałym nowym funkcjom! Nie przegap obchodów!

Zagraj w wielokrotnie nagradzany piłkarski hit, Top Eleven 2020, i ciesz się zupełnie nowymi funkcjami zaprojektowanymi z myślą o wyniesieniu radości płynącej z gry i kształtowania swojej spuścizny na zupełnie nowy poziom.

Ponad 200 milionów zarejestrowanych graczy sprawia, że ten legendarny mobilny menedżer piłkarski należy do najpopularniejszych gier na urządzenia przenośne wszech czasów!

Połącz siły ze znajomymi

Pokaż znajomym, kto rządzi na zielonej murawie! Dzięki nowej funkcji Mistrzostw Towarzyskich możesz tworzyć własne rozgrywki ligowe i rywalizować w nich ze znajomymi!

Zdobywaj niesamowite nagrody

Zawody sponsora specjalnego i dzienne dary pozwalają ci zdobywać niesamowite nagrody za wszystko, co robisz. Poprowadź swoją drużynę ku trofeom!

Stwórz swój własny klub

Czeka na ciebie miejsce w historii piłki nożnej! Od samego początku wpływaj na wszystkie aspekty funkcjonowania klubu, od rozbudowy stadionu po wybór podstawowego składu: w Top Eleven 2020 twoje słowo jest dla pracowników rozkazem! Podbij serca fanów swojej drużyny i stwórz klub, który spełni ich marzenia o trofeach i kolejnych zwycięskich sezonach!

Organizuj sesje treningowe według własnego pomysłu, opracowuj taktykę, wybieraj i projektuj stroje i zajmuj się innymi sprawami!

Prowadź swoją drużynę marzeń

Wyszukuj, pozyskuj i szkol czołowych piłkarzy, którzy dadzą twojej drużynie sukcesy! Szukasz następnego czołowego snajpera ligi? Bramkarza, który na lata zapewni ci spokój między słupkami? Znajduj zawodników klasy światowej i twórz formacje oraz taktyki, które przepełnią twoich rywali strachem!

Motywuj swoje gwiazdy w rozgrywkach ligowych, pucharowych, Lidze Mistrzów i superlidze, by zostać mistrzem!

Przechytrz rywali

Wyzwanie chcą ci rzucić najlepsi Menedżerowie świata. Top Eleven 2020 łączy graczy z każdego państwa świata i zawsze znajdziesz tu kogoś pragnącego rozegrać mecz, w tym nawet samego Wyjątkowego, José Mourinho! Przygotuj swoją ekipę tak, żeby regularnie przechytrzać przeciwników i zdobyć globalną sławę.

Opanuj nowe sposoby grania

Przygotuj swoje najlepsze składy na rozgrywane na żywo wydarzenia Top Eleven i wyzwania! W grze stale pojawiają się nowe, ograniczone czasowo zawody, które pozwalają ci też rywalizować w trybie PvE z największymi klubami świata!

Zbieraj wyjątkowe przedmioty i odblokowuj niesamowitych piłkarzy, którzy wzmocnią cię podczas tych imprez! Informacje o czasie ich rozpoczęcia znajdziesz w grze.

-- Pobierz Top Eleven 2020 firmy Nordeus już teraz! --

Dołącz do społeczności Top Eleven na Facebooku, Twitterze, Instagramie i Youtube, żeby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami i poradami!

Top Eleven jest tłumaczone na 31 języków!ZWIŃ

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz