Shattered Pixel Dungeon

Shattered Pixel

★ 4.7Wersja 1.1.2

Co może nie działać

Do instalacji niezbędny jest XAPK Installer!

Shattered Pixel Dungeon to roguelike RPG, z pikselową grafiką i dużym zróżnicowaniem oraz grywalnością. Każda rozgrywka jest wyjątkowa, z czterema różnymi grywalnymi postaciami, losowo generowanymi poziomami i przeciwnikami, i ponad 150 przedmiotami do zebrania i wykorzystania. Gra jest prosta jeśli chodzi o naukę podstaw, ale ma w sobie dużo głębi. Aby wygrać, konieczna jest strategia!

Gra jest oparta na swobodnie dostępnym kodzie źródłowym Pixel Dungeon. Zaczęła się jako projekt poprawiający dziwactwa oryginalnej gry, ale od tego czasu ewoluowała w odrębną grę, z wieloma wyjątkowymi funkcjami.

ShatteredPD zawiera:
Wysoką grywalność: Losowo tworzone poziomy, przeciwników i przedmioty. Nie ma dwóch takich samych rozgrywek!
4 klasy bohaterów: Wojownik, Mag, Łotrzyk i Łowczyni. Każdy z bohaterów ma wyjątkowy styl gry.
8 podklas: Wybrani bohaterowie mogą uszlachetniać swoje umiejętności, aby stać się bardziej potężnymi.
5 odrębnych obszarów lochów: każdy z własnymi przeciwnikami, pułapkami i zadaniami.
Ponad 150 różnych przemiotów: włącznie z potężnymi różdżkami, pierścieniami, broniami i zbroją.
Ponad 50 różnych przeciwników, 30 różnych pułapek i 5 bossów by sprawdzić Twoje umiejętności.
Wyjątkowe artefakty, które wzrastają w moc w miarę ich używania.
Aktualizacje, z nową zawartością, przeciętnie raz w miesiącu.

ShatteredPD jest w100% darmową grą. Nie ma w niej reklam, mikrotransakcji, czy murów płatniczych. Opcjonalne datki dla wsparcia rozwoju gry odblokowują kilka zabawnych dodatków, lecz są całkowicie kosmetyczne i nie wpływają na samą rozgrywkę.

Znalazłeś błąd w grze? Masz jakąś sugestię? Skontaktuj się ze mną! Gra jest projektem jednoosobowym, zatem odzew ze strony graczy jest nieoceniony dla ulepszenia gry. Możesz skontaktować się ze mną pod adresem [email protected] (Moja zdolność do odpowiedzi na e-maile napisane w języku innym niż angielski jest ograniczona.)

ShatteredPD jest dostępny w wielu językach dzięki wsparciu społeczności. Projekt tłumaczenia jest hostowany tutaj: https://www.transifex.com/shattered-pixel/shattered-pixel-dungeon

ShatteredPD jest oprogramowaniem o otwartym kodzie źródłowym na podstawie licencji GPLv3. Możesz znaleźć aktualny kod źródłowy tutaj: https://github.com/00-Evan/shattered-pixel-dungeon

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz