Rocket League Sideswipe

Psyonix Studios

★ 4.2Wersja 1.0

W celu instalacji tej aplikacji należy posłużyć się programem APK Combo

Twórcy Rocket League przekształcili samochodową piłkę nożną tak, by można było cieszyć się nią na urządzeniach przenośnych! Intuicyjne sterowanie dotykowe pozwoli Ci z impetem wjechać na murawę. Gra jest równie prosta, co wbicie piłki do bramki przeciwnika, ale uwaga! Taki sam cel mają Twoi konkurenci. Korzystaj z dopalacza, aby przyspieszyć, albo użyj go do wzbicia się w powietrze, gdzie wykręcisz niesamowite manewry, wywołując u przeciwników liczne okrzyki zachwytu.

Mecze trwają jedynie dwie minuty, dzięki czemu Rocket League Sideswipe to prosta, rekreacyjna gra, którą możesz cieszyć się w każdej chwili. Powodzenia!

Dynamiczna i łatwa do opanowania rozgrywka
Weź udział w pojedynku 1 na 1 lub zagraj w trybie 2 na 2! Rocket League Sideswipe to prosta gra, w którą można grać w dowolnym miejscu! W zabawie odnajdą się zarówno weterani Rocket League, jak i nowicjusze murawy.

Rywalizuj w trybie sieciowym
Baw się ze znajomymi w meczach prywatnych albo rozgrywaj sieciowe spotkania rankingowe z graczami z całego świata! Zdobywaj kolejne pozycje w rankingu i znajdź się na szczycie światowej tabeli najlepszych wyników.

Przepustka Rocket Pass i sezony
Rozgrywaj mecze w trybie sieciowym i zdobywaj przepustki Rocket Pass, dzięki którym odblokujesz nowe przedmioty. Każdy sezon to szansa na nowe nagrody Rocket Pass. Rocket League Sideswipe oferuje również sezony rankingowe. Dawaj z siebie wszystko co sezon, by zajść jak najdalej w trybach rankingowych. Od osiągniętej pozycji zależy tytuł gracza, jaki otrzymasz po zakończeniu sezonu.

Personalizuj swój samochód
Graj i odblokowuj nowe przedmioty do personalizacji samochodu! Rocket League Sideswipe oferuje tysiące możliwości personalizacji dzięki przedmiotom takim jak samochody, koła, wzory i o wiele więcej. Olśnij wszystkich od razu po wjeździe na boisko.

Tryby i nie tylko!
Oprócz trybów 1 na 1 i 2 na 2 piłki samochodowej warto wypróbować też tryb W kosza. Komunikuj się z członkami swojej oraz przeciwnej drużyny za pomocą naklejek do szybkiego czatu. Możesz też szlifować swoje umiejętności dzięki trybowi gry swobodnej, meczom lokalnym i samouczkom.

Follow for all the latest news and updates:

Website: https://RocketLeague.com
Twitter: http://www.twitter.com/RLSideswipe
Instagram:http://www.instagram.com/RLSideswipe
Facebook: http://www.facebook.com/RLSideswipe

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz