Revolut

Revolut Ltd.

★ 4.7Wersja 8.37.1

W celu instalacji tej aplikacji należy posłużyć się programem APK Combo

Jedna aplikacja do zarządzania wszystkimi aspektami finansów. Dołącz do milionów użytkowników i jeszcze dzisiaj załóż bezpłatne konto — zajmie Ci to kilka minut.

Płatności, przelewy, oszczędzanie, inwestycje... a to dopiero początek! Odblokuj niesamowite funkcje, które pomogą Ci w codziennym wykorzystaniu pełnego potencjału swoich pieniędzy.

Płać i otrzymuj płatności w kilka sekund
Przelewaj z łatwością pieniądze swoim znajomym z Revolut w ponad 30 krajach, dziel i rozliczaj rachunki w jednym miejscu, wysyłaj prośby o płatność za pomocą jednego stuknięcia ekranu i nie tylko. Żadnych ukrytych opłat — czysty komfort.

Wymieniaj gotówkę na kryptowalutę od ręki
Kupowanie, sprzedawanie i wysyłanie walut cyfrowych jeszcze nigdy nie było tak proste. Inwestuj w Bitcoin, Ethereum i inne tokeny w ponad 30 walutach, już od 1 USD. Istnieje ryzyko utraty kapitału.

Przelewaj bez granic
Wysyłaj i wymieniaj pieniądze bez opłat (w ramach limitu bezpłatnych transakcji) w ponad 30 walutach od poniedziałku do piątku. Wydawaj za granicą jak prawdziwy miejscowy dzięki doskonałym kursom wymiany walut.

Zamów kartę, nad którą zyskasz pełną kontrolę
Zachowaj kontrolę nad zabezpieczeniami swojej karty. W każdej chwili możesz skorzystać z aplikacji, by zablokować kartę lub ustawić limity wydatków. Wydawaj bezpiecznie online, korzystając z kart jednorazowych.

Już nigdy nie przekroczysz swojego budżetu
Przejmij kontrolę nad swoimi pieniędzmi dzięki inteligentnym narzędziom do zarządzania budżetem i analizy wydatków. Ustaw limity, które pomogą Ci nie przekroczyć swojego budżetu. W momencie, gdy będziesz się zbliżać do limitu, otrzymasz stosowne powiadomienie.

Wykorzystaj pełny potencjał swoich pieniędzy
Dzięki usłudze Sejfy szybciej osiągniesz swoje cele finansowe. Z Revolut odłożysz pieniądze bez wysiłku! Zbieraj drobne z zaokrąglonych końcówek podczas płatności lub oszczędzaj na wakacje, gromadząc środki w różnych walutach.

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz