ProteGo Safe

Ministerstwo Cyfryzacji

★ 2.8Wersja v4.13.0

Do instalacji wymagany jest XAPK Installer

Oficjalna, polska aplikacja służąca do śledzenia kontaktu z koronawirusem, wydana przez Ministerstwo Cyfryzacji przy współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym. Aplikacja przewidziana do użytku na terenie Polski.

ProteGO Safe to realna pomoc dla nas wszystkich. Dzięki niej bezpiecznie wrócimy do w pełni normalnego życia. To także realna pomoc w sytuacji zakażenia koronawirusem.
Ważne, aby korzystało z niej możliwie najwięcej osób.
Zachęć znajomych do pobrania, zainstalowania i korzystania z aplikacji.

Pokonajmy razem koronawirusa!
Aplikacja ProteGO Safe pomaga w bezpiecznym wychodzeniu z najostrzejszych obostrzeń związanych z pandemią. Informuje o potencjalnym zagrożeniu zakażenia koronawirusem.

Powiadomienia o możliwym kontakcie z koronawirusem
Ta wersja aplikacji korzysta z narzędzi systemowych urządzenia do powiadamiania o możliwym kontakcie z koronawirusem. Pozwól, by aplikacja anonimowo rejestrowała spotkania z innymi urządzeniami. Dzięki temu, gdy użytkownik któregoś z nich zachoruje, otrzymasz odpowiednie powiadomienie.

Wykonuj test oceny ryzyka
Test oceny ryzyka to prosta ankieta stworzona przez lekarzy. Po uzupełnieniu testu, system sprawdza (na podstawie wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego) do jakiej grupy ryzyka kwalifikują się Twoje odpowiedzi. Otrzymasz też rekomendację zachowań. Dzięki temu dowiesz się, co robić dalej i gdzie - w razie potrzeby - szukać pomocy.

Ważne! Wypełniaj test regularnie i zgodnie z prawdą. To dla Twojego dobra i zdrowia.

Regularnie uzupełniaj dziennik zdrowia
ProteGO Safe umożliwia także prowadzenie dziennika zdrowia, czyli regularnego zapisywania informacji o tym, jak się czujesz i w jakiej jesteś kondycji.
Dzięki temu, w razie wystąpienia niepokojących objawów, możesz zareagować.
Dziennik zdrowia to także - jeśli zajdzie taka potrzeba - narzędzie pomocne dla lekarzy. Ułatwia przekazanie personelowi medycznemu informacji o rozwoju objawów, współistniejących schorzeniach, czy przyjmowanych lekach. Dzięki temu zyskasz szansę na szybszą diagnozę oraz wybór odpowiedniego schematu leczenia.
Prowadzenie dziennika zdrowia jest bardzo proste i nie zajmuje wiele czasu.
Zacznij od dziś – zadbaj o siebie i swoich bliskich.

Ważne informacje o koronawirusie w jednym miejscu
W ProteGO Safe znajdziesz wiarygodne, oficjalne i aktualne informacje na temat aktualnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa. Dowiesz się, jak zachować środki ostrożności i jak postępować w przypadku podejrzenia infekcji u siebie lub swoich bliskich.

Publikowane informacje to komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia lub Główny Inspektorat Sanitarny. To także informacje opracowane na podstawie danych Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Gdzie znajdziesz więcej informacji? www.gov.pl/protegosafe
Wsparcie techniczne: [email protected]

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz