Prosty szkic – Apka do szybkiego szkicowania

Simple Mobile Tools

★ 3.7Wersja 5.2.6

Do instalacji niezbędny jest XAPK Installer!

Chcesz narysować coś kreatywnego, ale nie masz papieru? Aplikacja to idealnie rozwiązanie, aby temu zaradzić. Wystarczy wybrać kolor i rysować, to proste. Rysunek można zapisać w pliku, wydrukować lub udostępnić bezpośrednio za pośrednictwem poczty elektronicznej i sieci społecznościowych, aby znajomi także mogli go zobaczyć.

Jest to niezwykle popularna aplikacja do wykonywania szybkich szkiców zapewniająca wiele przydatnych funkcji, takich jak Cofnij/Powtórz, zmiana koloru tła lub użycie obrazu jako tła. Opcjonalnie można sprawić, by aplikacja zapobiegała również przechodzeniu w stan uśpienia przez urządzenie. Można również zmieniać rozmiar pędzla lub używać gumki, jeśli coś nie wyszło. Obsługuje wstawianie kolorów przez wybór z ogromnej palety lub wprowadzenie kodu hex koloru.

Aplikacja obsługuje wiele różnych formatów, takich jak wektory PNG, JPG lub SVG.

Można narysować coś nowego od zera lub otworzyć plik i po prostu się nim pobawić. Aplikacja jest doskonała zarówno dla zaawansowanych użytkowników, jak i rodzin z dziećmi, np. do grania w niektóre gry. W końcu każdy ma w sobie coś z artysty.

Nie znajdzie się tu żadnych wyszukanych lub zaawansowanych narzędzi, pędzli, czcionek, filtrów, bo zadaniem aplikacji jest wykorzystanie do zabawy.

Nie zawiera reklam, nie wymaga niepotrzebnych uprawnień. Jest oprogramowaniem w 100% open-source, umożliwiającym konfigurowanie kolorów.

Już dziś poznaj pełen zestaw prostych narzędzi pod tym adresem:
https://www.simplemobiletools.com

Facebook:
https://www.facebook.com/simplemobiletools

Reddit:
https://www.reddit.com/r/SimpleMobileTools

PRZESTARZAŁA WERSJA: Ta wersja aplikacji nie jest już obsługiwana, pobierz wersję Pro ze strony https://play.google.com/store/apps/details?id=com.simplemobiletools.draw.pro . Prosimy pamiętać, że w przypadku odinstalowania płatnej aplikacji w ciągu 2 godzin, zwrot pieniędzy następuje automatycznie. W przypadku chęci uzyskania zwrotu w dowolnym momencie, prosimy o kontakt pod adresem [email protected], a zostanie on zrealizowany. Powinno to zdecydowanie ułatwić wypróbowanie aplikacji :)

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz