Prosty odtwarzacz muzyki – Łatwe odtwarzanie audio

Simple Mobile Tools

★ 4.3Wersja 5.9.0

Do instalacji niezbędny jest XAPK Installer!

Przedstawiamy prosty odtwarzacz muzyki, którym można łatwo sterować z paska stanu, widżetu ekranu głównego lub za pomocą przycisków sprzętowych na słuchawkach. Posiada on wszystkie oczekiwane funkcje, takie jak sortowanie na różne sposoby, a także opcję korektora graficznego. Jest to świetnie zaprojektowany darmowy odtwarzacz umożliwiający odsłuchiwanie ulubionych utworów mp3, innych utworów lub podcastów.

Zapewnia też ekskluzywne dodatki, takie jak wyszukiwanie i wyświetlanie okładki albumu, odliczanie do uśpienia i wiele innych ustawień. Jest to elegancki odtwarzacz muzyki umożliwiający tworzenie przydatnych list odtwarzania i zarządzanie nimi według własnego uznania.

Zapewnia pełną obsługę list odtwarzania. Można dodać pojedyncze pliki lub całe foldery. Jeśli nie podoba się nam jakiś utwór, można go po prostu usunąć z listy odtwarzania lub usunąć z urządzenia.

Aplikacja jest wyposażona w poręczny minutnik, dzięki któremu można niezawodnie opóźnić czas wyłączenia aplikacji.

Obsługuje zarówno odtwarzanie losowe, jak i powtarzanie określonej piosenki oraz pomijanie i szybkie przejście dalej.

Aplikacja jest dostępna w wielu językach i oferuje wiele różnych typów korekcji.

Umożliwia łatwe sprawdzanie właściwości pliku, takich jak rozmiar, czas trwania, ostatnia modyfikacja itp.

Umożliwia modyfikowanie danych pliku EXIF, takie jak tytuł utworu i wykonawca.

Daje możliwość szybkiego udostępniania plików znajomym w serwisach społecznościowych, pocztą e-mail lub w dowolnym miejscu.

Ten stylowy odtwarzacz muzyki zawiera widżet z możliwym do konfigurowania kolorem tekstu, alfy i koloru tła dla zapewnienia łatwego dostępu i sterowania.

Prawidłowo obsługuje również kodeki stron trzecich i odtwarza poszczególne pliki audio, dzięki czemu może również pomóc w ustawianiu dzwonków.

Nie zawiera reklam, nie wymaga niepotrzebnych uprawnień. Jest oprogramowaniem w 100% open-source, umożliwiającym konfigurowanie kolorów.

Już dziś poznaj pełen zestaw prostych narzędzi pod tym adresem:
https://www.simplemobiletools.com

Facebook:
https://www.facebook.com/simplemobiletools

Reddit:
https://www.reddit.com/r/SimpleMobileTools

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz