Proste notatki – Organizacja i plan zadań

Simple Mobile Tools

★ 4.6Wersja 5.2.8

Do instalacji niezbędny jest XAPK Installer!

★ Chcesz zrobić krótką notatkę w postaci listy zakupów, przypomnienia o adresie lub masz pomysł na startup? Nie szukaj dalej, ponieważ mamy tu proste narzędzie do organizowania czasu, którego poszukujesz: Proste notatki: Narzędzie do organizacji i tworzenia planu zadań! Najlepsze aplikacje do organizacji i tworzenia dobrych notatek - obejmujące darmową aplikację z karteczkami samoprzylepnymi do notatek na telefony komórkowe z Androidem. Nie są potrzebne skomplikowane kroki konfiguracyjne, wystarczy stuknąć w ekran i wpisać to, co jest warte zapamiętania przez co tworzy się notatki, skrócone listy, listy kontrolne lub kopie zapasowe dla dowolnego pomysłu. Dzięki prostemu osobistemu notatnikowi można szybko wszystko zapamiętać! Oferuje korzystanie z listy zakupów artykułów spożywczych, listy codziennych zadań do realizacji i łatwiejsze ustawianie przypomnień o spotkaniach. ★

Narzędzie do prostego planowania i notatek to szybki, prosty w obsłudze organizator i niezwykły notes, który dzięki niezrównanym funkcjom tworzenia notatek może służyć jako bezcenne narzędzie pomagające zapamiętać niezbędne informacje lub listę zakupów w centrum handlowym!

Narzędzie do przypomnień pozwala śledzić powzięte obowiązki, tworzyć codzienne karteczki samoprzylepne i listy zakupów dla przedmiotów lub pomysłów z bezprecedensową prostotą i co zauważalne przy niezrównanej oszczędności czasu. Zapraszamy do zarządzania swoim harmonogramem za pomocą bezpłatnych aplikacji do organizacji karteczek samoprzylepnych:)

Proste notatki Pro: Narzędzie do organizacji i tworzenia planu zadań teraz z opcją automatycznego zapisywania, dzięki czemu zmiany nie zostaną odrzucone przez pomyłkę. Obsługuje również szybkie tworzenie wielu niezależnych notatek tekstowych i list.

Można z łatwością uzyskać dostęp do darmowych karteczek samoprzylepnych i w mgnieniu oka uporządkować listę zadań za pomocą konfigurowalnego widżetu o zmiennym rozmiarze, który otwiera kolejne aplikacje organizacyjne karteczek samoprzylepnych za pojedynczym stuknięciem.

Aplikacja jest przyjazna dla użytkownika i nie zawiera reklam, nie wymaga niepotrzebnych uprawnień - nie tworzy żadnych zobowiązań. Jest to widżet open-source do tworzenia notatek, umożliwiający konfigurowanie kolorów, które można łatwo regulować za pomocą szybkiego dostrajania.

Proste notatki Pro: Narzędzie do organizacji i planowania zadań to najlepsza darmowa aplikacja do organizacji i tworzenia samoprzylepnych notatek, z której można korzystać bez reklam. Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości narzędzi do organizacji, tworzenia szybkich i niezawodnych notatek, prostego przypominania o liście zakupów, które przy okazji będą naprawdę łatwe w użyciu, już teraz zapraszamy do pobrania naszych aplikacji organizacyjnych :) Pobierz do codziennego użytku własną aplikację do tworzenia list kontrolnych i notatnik. Dysponuj aplikacjami do tworzenia kopii notatek, aby nie martwić się zapominaniem o ważnych spotkaniach lub punktach listy zakupów :)

Nie zawiera reklam, nie wymaga niepotrzebnych uprawnień. Jest oprogramowaniem w 100% open-source, umożliwiającym konfigurowanie kolorów.

Już dziś poznaj pełen zestaw prostych narzędzi pod tym adresem:
https://www.simplemobiletools.com

Strona internetowa Proste notatki Pro:
https://www.simplemobiletools.com/notes

Facebook:
https://www.facebook.com/simplemobiletools

Reddit:
https://www.reddit.com/r/SimpleMobileTools

PRZESTARZAŁA WERSJA: Ta wersja aplikacji nie jest już obsługiwana, pobierz wersję Pro ze strony https://play.google.com/store/apps/details?id=com.simplemobiletools.notes.pro. Prosimy pamiętać, że w przypadku odinstalowania płatnej aplikacji w ciągu 2 godzin, zwrot pieniędzy następuje automatycznie. W przypadku chęci uzyskania zwrotu w dowolnym momencie, prosimy o kontakt na [email protected], a zostanie on zrealizowany. Powinno to zdecydowanie ułatwić wypróbowanie aplikacji :)

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz