Proste kontakty

Simple Mobile Tools

★ 4.3Wersja 5.2.9

Do instalacji niezbędny jest XAPK Installer!

Lekka aplikacja do zarządzania kontaktami, którą uwielbiają miliony osób. Kontakty można przechowywać tylko w urządzeniu, ale również zsynchronizować za pośrednictwem Google lub innych kont.

Można jej również używać do zarządzania wiadomościami e-mail i wydarzeniami. Posiada możliwość sortowania/filtrowania według wielu parametrów oraz opcjonalne wyświetlanie nazwiska jako imienia.

Ulubione kontakty lub grupy można wyświetlić na oddzielnej liście. Grup można używać do wysyłania grupowych wiadomości e-mail lub SMS, a żeby zaoszczędzić trochę czasu, można łatwo zmieniać ich nazwy.

Aplikacja posiada przydatne przyciski do dzwonienia lub wysyłania SMS-ów do kontaktów. Wszystkie widoczne pola można dostosować do potrzeb użytkownika, można też łatwo ukryć niewykorzystywane pola. Funkcja wyszukiwania może odszukać podany ciąg znaków w każdym z widocznych pól kontaktu, co ułatwia znalezienie żądanego kontaktu.

Do dyspozycji użytkownika jest również klawiatura numeryczna wyświetlająca inteligentne sugestie dotyczące kontaktów.

Obsługuje eksportowanie/importowanie kontaktów w formacie vCard do plików .vcf, aby ułatwić migrację lub tworzenie kopii zapasowych danych.

Dzięki nowoczesnej i stabilnej aplikacji do zarządzania kontaktami można chronić swoje kontakty, nie udostępniając ich innym aplikacjom i dzięki temu zachować całkowitą prywatność.

Podobnie jak źródło kontaktu, można z łatwością zmienić nazwę kontaktu, adres e-mail, numer telefonu, adres, organizację, grupę i wiele innych edytowalnych parametrów. Można jej również używać do zapisywania wydarzeń dotyczących kontaktów, takich jak urodziny, rocznice lub inne mniej typowe okazje.

Jest to prosta aplikacja do edycji kontaktów posiadająca wiele przydatnych ustawień, takich jak wyświetlanie numerów telefonów na ekranie głównym, przełączanie widoczności miniatur kontaktów, wyświetlanie tylko kontaktów z numerami telefonów, wyświetlanie okna dialogowego potwierdzenia połączenia przed rozpoczęciem połączenia. Jest ona wyposażona w opcję szybkiego wybierania, która również korzysta z liter. Jeśli czytacie długie opisy aplikacji, dajcie mi znać.

Aby jeszcze istotniej poprawić wrażenia użytkownika, można dostosować działanie, następujące po kliknięciu kontaktu. Można w ten sposób zainicjować połączenie, przejść do ekranu wyświetlania szczegółów lub edycji wybranego kontaktu.

Aplikacja domyślnie posiada zdefiniowany nowoczesny ciemny motyw, oparty na wzornictwie materiałowym.

Aby uniknąć pokazywania potencjalnie niechcianych kontaktów, posiada też wbudowaną funkcję łączenia zdublowanych kontaktów.

Nie zawiera reklam, nie wymaga niepotrzebnych uprawnień. Jest oprogramowaniem w 100% open-source, umożliwiającym konfigurowanie kolorów.

Już dziś poznaj pełen zestaw prostych narzędzi pod tym adresem:
https://www.simplemobiletools.com

Strona internetowa Proste Kontakty Pro:
https://www.simplemobiletools.com/contacts

Facebook:
https://www.facebook.com/simplemobiletools

Reddit:
https://www.reddit.com/r/SimpleMobileTools

PRZESTARZAŁA WERSJA: Ta wersja aplikacji nie jest już obsługiwana, pobierz wersję Pro ze strony https://play.google.com/store/apps/details?id=com.simplemobiletools.contacts.pro . Prosimy pamiętać, że w przypadku odinstalowania płatnej aplikacji w ciągu 2 godzin, zwrot pieniędzy następuje automatycznie. W przypadku chęci uzyskania zwrotu w dowolnym momencie, prosimy o kontakt pod adresem [email protected], a zostanie on zrealizowany. Powinno to zdecydowanie ułatwić wypróbowanie aplikacji :)

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?