Pomocnik aplikacji Twój telefon — Łącze do Windows

Microsoft Corporation

★ 4.1Wersja 1.21113.85.0

Lubisz swój telefon. Twój komputer też go lubi. Uzyskaj natychmiastowy dostęp do wszystkich ulubionych plików i funkcji telefonu bezpośrednio z poziomu komputera. Aby rozpocząć, zainstaluj aplikację Pomocnik aplikacji Twój telefon — Łącze do Windows na telefonie z systemem Android i połącz go z aplikacją Twój telefon na komputerze z systemem Windows 10.

Połącz telefon z systemem Android z komputerem, aby wyświetlać wiadomości tekstowe i na nie odpowiadać, nawiązywać oraz odbierać połączenia* i nie tylko — a to wszystko bezpośrednio na komputerze.

Nie pozwól, aby coś Ci umknęło! Otrzymuj powiadomienia z telefonu komórkowego w czasie rzeczywistym na komputerze i zarządzaj nimi.

Zapomnij o przesyłaniu zdjęć za pomocą wiadomości e-mail! Teraz możesz udostępniać ulubione obrazy z telefonu na komputer i odwrotnie. Możesz również kopiować i edytować, a nawet przeciągać i upuszczać zdjęcia bez konieczności dotykania telefonu.

Wybrane** telefony marki Samsung umożliwiają bezprzewodowe przeciąganie i upuszczanie plików z telefonu na komputer (i odwrotnie), a nawet uzyskanie na komputerze dostępu do ulubionych aplikacji mobilnych.


Funkcje aplikacji Twój telefon:
• nawiązywanie i odbieranie połączeń z poziomu komputera*;
• zarządzanie powiadomieniami z telefonu z systemem Android na komputerze;
• dostęp do ulubionych aplikacji mobilnych** na komputerze;
• odczytywanie wiadomości tekstowych i odpowiadanie na nie z poziomu komputera;
• przeciąganie plików między komputerem a telefonem**;
• kopiowanie zawartości z komputera i wklejanie jej na telefonie (i odwrotnie)**;
• natychmiastowy dostęp do zdjęć z telefonu za pomocą komputera;
• używanie większego ekranu komputera, klawiatury, myszy i ekranu dotykowego w celu interakcji z telefonem z poziomu komputera.

Aplikacja jest zintegrowana z urządzeniem Surface Duo i wybranymi urządzeniami przenośnymi firmy Samsung, co zapewnia jeszcze większy komfort użytkowania.
• Urządzenie Surface Duo i wybrane modele urządzeń marki Samsung są zintegrowane z aplikacją Łącze do Windows i nie wymagają pobrania żadnych dodatkowych aplikacji ze sklepu Play. Zobacz listę obsługiwanych urządzeń: aka.ms/ypltwdevices.
• Znajdź aplikację Łącze do Windows w zasobniku Szybki dostęp (aby uzyskać do niego dostęp, przeciągnij palcem w dół od górnej krawędzi ekranu).
• Integracja umożliwia korzystanie z unikatowych funkcji, takich jak kopiowanie i wklejanie między urządzeniami, wyświetlanie ekranu telefonu, przeciąganie i upuszczanie plików oraz dostęp do aplikacji (więcej informacji znajdziesz tutaj: aka.ms/ypltwdevices).


*Rozmowy można prowadzić na komputerach z systemem Windows 10, na których zainstalowano aktualizację z maja 2019 r. lub nowszą, wyposażonych w funkcję Bluetooth.

**Aby korzystać z funkcji przeciągania i upuszczania, wyświetlania ekranu telefonu oraz dostępu do aplikacji, potrzebujesz zgodnego urządzenia (aka.ms/ypltwdevices) oraz komputera z systemem Windows 10, na którym zainstalowano aktualizację z maja 2019 r. lub nowszą. Korzystanie z wielu aplikacji jednocześnie jest możliwe na komputerze z co najmniej 8 GB pamięci RAM oraz systemem Windows 10, na którym zainstalowano aktualizację z maja 2020 r. lub nowszą.

Instalując tę aplikację, akceptujesz Warunki użytkowania usług firmy Microsoft https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=246338 oraz Oświadczenie o ochronie prywatności https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=248686

Poinformuj nas, jakie funkcje powinniśmy jeszcze wprowadzić, wybierając pozycję „Wyślij opinię” w ustawieniach aplikacji Twój telefon lub Pomocnik aplikacji Twój telefon.

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz