Pobieranie wideo, Plik prywatny Pobieranie i Saver

Video Downloader, Saver & Player Studio

★ 4.7Wersja 1.18.0

Najlepszy darmowy prywatny program do pobierania wideo HD i oszczędzanie plików dla Ciebie. Dzięki 4x szybszemu pobieraniu, absolutnemu bezpieczeństwu plików, byłby to najlepszy wybór dla Ciebie.

Czy chcesz nie tylko pobierać obrazy i filmy z mediów społecznościowych, ale także łatwo zarządzać wszystkimi pobranymi plikami w aplikacji? A co z bezpośrednim udostępnianiem pobranych plików i postów znajomym? Nigdy nie jest zbyt chciwie prosić o nich wszystkich! Ponieważ potrzebujesz tylko tej bezpłatnej aplikacji do pobierania wideo. Jedna aplikacja dla wszystkich!

Chcesz pobierać filmy w wysokiej rozdzielczości ze swojego kanału na Instagramie? Szukasz wygodnego narzędzia do tworzenia kopii zapasowych postów na Facebooku? Masz dość skomplikowanych i niebezpiecznych sposobów zapisywania treści / filmów online? Spróbuj tego!

Pobieranie, zapisywanie i ponowne publikowanie filmów z mediów społecznościowych nigdy nie było łatwiejsze - Instagram, IGTV, Facebook, Twitter, TikTok, Vimeo, Tumblr i nie tylko. Super szybko i całkowicie za darmo!

Chcesz pobrać kolejny wspaniały post wideo? Idź za mną! Skopiuj link do filmu, który chcesz pobrać, wklej go do naszej zgrabnej i prostej wbudowanej przeglądarki, kliknij przycisk pobierania... gotowe! Niech magia naszej aplikacji Video Downloader zabierze Cię aż do końca podróży do pobrania. Oszczędzaj problemy i filmy jednym szybkim dotknięciem!

Jak używać:
1. Stuknij ikonę lub wprowadź adres strony internetowej na stronie głównej aplikacji, aby otworzyć wbudowaną przeglądarkę.
2. Aplikacja automatycznie wykryje filmy. Stuknij przycisk pobierania, aby rozpocząć pobieranie.
3. Odtwarzaj i zarządzaj wszystkimi pobranymi plikami wideo w zakładce „Pliki”.

Najważniejsze funkcje:
* Szybki downloader na Instagram, IGTV, Facebook, Twitter, TikTok, WhatsApp, Tumblr... Stabilny i bezpieczny.
* Wybierz różne rozdzielczości: oszczędzaj miejsce, wybierając mały rozmiar i ciesz się filmami HD, wybierając tryb wysokiej rozdzielczości.
* Pobierz wiele plików w tym samym czasie i pobieraj filmy w tle.
* Wbudowana przeglądarka i wbudowany menedżer plików. Wstrzymuj, wznawiaj i usuwaj pobieranie. Zmieniaj nazwy, odtwarzaj, udostępniaj i usuwaj pliki za pomocą jednej aplikacji.
* Folder prywatny. Utwórz swój własny folder prywatny z hasłem. Chroń swoje pliki i swoją prywatność.

Jest to szybki program do pobierania na urządzenie z Androidem. Obsługiwane są wszystkie formaty wideo i różne rozdzielczości. Odtwarzaj wszystkie pobrane filmy za pomocą wbudowanego odtwarzacza wideo, dostosuj prędkość odtwarzania, tryb powtarzania, a nawet możesz bardzo łatwo konwertować filmy na audio.

Jest to również przydatny menedżer plików dla pobranych plików. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi użytkownika i przejrzystemu projektowi możesz łatwo zarządzać, ponownie publikować, odtwarzać, udostępniać i usuwać wszystkie pliki w aplikacji. Najlepsze narzędzie do tworzenia kopii zapasowych treści z mediów społecznościowych i udostępniania ich fanom i znajomym. Możesz także zmieniać jasne i ciemne motywy, zarządzać lokalizacją pobierania i... wiele więcej czeka na Ciebie do odkrycia.

Na co jeszcze czekasz Zacznijmy ładować za pomocą Video Downloadera!

Zastrzeżenie:
* Przed ponownym opublikowaniem filmów uzyskaj pozwolenie od właściciela treści.
* Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek naruszenia praw własności intelektualnej wynikające z nieautoryzowanego ponownego publikowania filmów.
* Ta aplikacja nie jest oficjalnie powiązana z Instagramem, Facebookiem, Twitterem, TikTok itp.
* Pobieranie plików chronionych prawem autorskim jest zabronione i regulowane przez prawo danego kraju.
* Ta aplikacja nie obsługuje pobierania filmów z YouTube ze względu na zasady Sklepu Play.

Warunki korzystania z usługi: https://downloader.easylife.studio/termsofservice.html
Polityka prywatności: https://downloader.easylife.studio/policy.html

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz