Pixie the Pony

Bubadu

★ 4.3Wersja 1.46

Co może nie działać

Skorzystaj z szansy posiadania wirtualnego kucyka, o którym zawsze marzyłaś(-eś). Twój kucyk uwielbia biegać, pływać, pracować w ogrodzie, oglądać piękne motyle i przede wszystkim być częścią Twojego życia! Zaadoptuj najsłodszego na świecie kucyka i spełnij swoje marzenia.

Zajmij się karmieniem swojego pupila, zadbaj o jego sen i zdrowie. Wykąp swojego kucyka pod wodospadem lub w jeziorze. Aby zapewnić mu dobry i spokojny sen, umieść go w stajni i zasłoń okna.

Eksploruj zielone tereny, jezioro, prerię i step. Hoduj własne owoce, zboża i warzywa, takie jak marchewki, pszenica, jabłka i nie tylko. Sadź kwiaty, aby przyciągnąć motyle, co pozwoli Ci wypełnić wszystkie strony albumu z kolekcją motyli. Możesz dostosować dom, stajnię, zamek i drzewa do własnych potrzeb, aby stworzyć wymarzony świat dla swojego kucyka.

Baw się dobrze, grając w różne minigry, takie jak Diamond Connect, Flying Pony, Pony Jumping i Pony Racing. Zdobywaj monety na przemianę kucyka i uwolnij swoją kreatywność. Stwórz tęczowego jednorożca, galaktycznego kucyka, kucyka-wróżkę i wiele więcej. Wykonuj możliwie jak najwięcej zabawnych zadań, aby zdobyć niezwykle lśniące nagrody.

Twój słodki pupil potrzebuje troskliwej opieki. Obiecujemy, że będziesz mieć najlepszego wirtualnego kucyka na świecie!

W tę grę można grać za darmo, ale pewne elementy i funkcje w niej zawarte, także niektóre wspomniane w opisie gry, mogą wymagać kupna w ramach apki za prawdziwe pieniądze. Prosimy sprawdzić ustawienia na urządzeniu, by zapoznać się z bardziej szczegółowymi opcjami dot. kupna w ramach apki.
Gra zawiera reklamy produktów Bubadu lub podmiotów trzecich, które przekierują użytkowników na naszą lub ich witrynę lub do apki.

Polityka prywatności: https://bubadu.com/privacy-policy.shtml
Warunki świadczenia usługi: https://bubadu.com/tos.shtml

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz