PicsArt Photo Editor

PicsArt

★ 4.3Wersja 18.9.3

W celu instalacji tej aplikacji należy posłużyć się programem APK Combo

PicsArt to mobilny edytor zdjęć i video – ulubiony i zawsze pod ręką. Zyskaj dostęp do spektakularnych efektów, narzędzi rysowania, edytora obrazów, kreatora kolaży, kreatora naklejek, filtrów, edytora video, biblioteki darmowych obrazów, edytora twarzy z funkcją zamiany twarzy, narzędzi upiększania i nie tylko! Daj się ponieść kreatywności i skorzystaj z PicsArt, który w 2019 roku zajął 14 miejsce w rankingu najczęściej pobieranych aplikacji na świecie – do tej pory to ponad 700 milionów pobrań. Zacznij edycję od własnego zdjęcia lub wybierz któreś z portalu, a następnie je przytnij, wytnij albo wykorzystaj w kolażu.

W PicsArt znajdziesz niesamowicie popularne efekty szkicu oraz glitch, filtry vintage, piękne naklejki i wiele więcej. A do tego PicsArt jest DARMOWY!

Pochwal się swoimi niesamowitymi zdjęciami na Instagramie, dodając hashtag #picsart, a być może zostaną one udostępnione!

EDYTOR ZDJĘĆ I VIDEO
Tysiące narzędzi przycinania, rozciągania i klonowania. Biblioteka pełna filtrów, ramek i teł. Bonus: świetne funkcje edycji zdjęć teraz dostępne także do edycji video. Twórz pełne życia historie za pomocą śmiesznych filtrów i naklejek, a następnie dostosuj ich rozmiar do mediów społecznościowych.

REPLAY
Spędzaj o połowę mniej czasu na edycji. Dzięki funkcji Replay obejrzysz gotową edycję krok po kroku, a następnie każdy krok zastosujesz na własnym obrazie za pomocą jednego dotknięcia. Każdy krok możesz też dostosować według własnego uznania. Społeczność PicsArt codziennie udostępnia setki nowych edycji do odtworzenia dzięki funkcji Replay, które możesz wykorzystać, kiedy tylko chcesz.

REMIKSY I OBRAZY FREE TO EDIT
PicsArt to pierwsza aplikacja umożliwiająca mobilne remiksowanie! Zacznij od dowolnego zdjęcia #freetoedit i zedytuj je według własnego uznania.

SZKIC
Zrób selfie i stwórz szkic zupełnie jakby spod ołówka. Funkcja szkicu rozpoznaje kontury i rysuje za Ciebie. Zmień tło i kolor kreski na taki, jaki podoba Ci się najbardziej. Wypróbuj pięć efektów szkicu.

PICSART GOLD
Czyste złoto! Subskrypcja PicsArt Gold to dostęp do TYSIĘCY NAKLEJEK, CZCIONEK, RAMEK, KOLAŻY I MASEK PREMIUM! Nieustannie dodajemy NOWE, EKSKLUZYWNE elementy. A wszystko to bez reklam. Treści warte ponad 3000 dolarów mogą być w zasięgu Twojej ręki za symboliczną miesięczną lub roczną opłatą.

Rozpocznij korzystanie z PicsArt Gold od bezpłatnego okresu próbnego. Obowiązuje limit maksymalnie jednego okresu próbnego na konto Google Play. Po zakończeniu okresu próbnego zostanie pobrana symboliczna opłata za subskrypcję. Subskrypcja odnowi się automatycznie, chyba że automatyczne odnawianie zostanie wyłączone przynajmniej 24 godziny przed końcem bieżącego okresu rozliczeniowego. Jeśli subskrypcja podlega jakiemukolwiek rabatowi, rabat ten wygaśnie z końcem bieżącego okresu rozliczeniowego, a po odnowieniu subskrypcji naliczona zostanie standardowa opłata. Aby zarządzać subskrypcją lub wyłączyć automatyczne odnawianie, przejdź do ustawień konta Google Play. Twoje konto Google Play zostanie obciążone po potwierdzeniu zakupu. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie dostępnym tutaj: https://picsart.com/privacy-policy?hl=en

DARMOWE NAKLEJKI I KREATOR NAKLEJEK
Narzędzie wycinania PicsArt pozwala tworzyć i udostępniać oryginalne naklejki. W aplikacji dostępnych jest już ponad 5 milionów naklejek stworzonych przez użytkowników.

MAGICZNE EFEKTY
Magiczne efekty odmienią Twoje zdjęcia. Wybieraj spośród mnóstwa wzorów.

KREATOR KOLAŻY I SIATKI
Ponad 100 darmowych, łatwych w użyciu szablonów. Twórz kolaże z wykorzystaniem siatek, szablonów albo poprzez wycinanie.

RYSOWANIE
Zyskaj dostęp do pędzli o zmiennych kształtach i wzorach oraz profesjonalnych narzędzi rysowania.

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz