Photo Retouch

changpeng

★ 4.5Wersja 2.3.4

Czy Twoje selfie były kiedykolwiek sfotografowane przez przechodniów? Czy denerwują Cię irytujące znaki wodne na zdjęciach?

Dzięki tej aplikacji do retuszu zdjęć możesz po prostu zaznaczyć niechciane treści lub tło, a następnie idealnie usunąć je ze swoich zdjęć jednym dotknięciem!

• Kluczowe cechy:
-Usuwanie obiektu: Zaznacz niechcianą zawartość, a następnie dotknij „Idź”, aby usunąć ją raz na zawsze.
-Szybka naprawa: Po prostu wytrzyj obiekt, którego nie chcesz, palcem, a zniknie on natychmiast.
-Clone Stamp: Przeciągnij znacznik do wybranego obszaru, który chcesz skopiować, a następnie użyj palca, aby rozpocząć wklejanie!
-Szybkie udostępnianie: jednym kliknięciem udostępniaj swoje dzieło w mediach społecznościowych.
-Wszechstronny korektor: usuń znaki wodne, logo, podpisy, linie, wady lub tło. Napraw pryszcze i przebarwienia skóry. Usuń wszystko, co chcesz, aby zniknęło.
-Proste samouczki: szybko opanuj użycie różnych narzędzi za pomocą samouczków wideo w aplikacji.

Ten edytor retuszu zdjęć może łatwo usunąć znaki wodne i logo ze wszystkich zdjęć. Touchretouch i uporządkuj swoje zdjęcia w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś! Usuń obiekty ze zdjęć, usuń tło ze zdjęć i usuń znak wodny ze zdjęć jednym kliknięciem. Photo Retouch to najlepsza gumka do usuwania tła zdjęć.

Photo Retouch pozwala również na użycie gumki do przywrócenia tego, co właśnie zostało usunięte lub sklonowane. Jeśli są jakieś niepotrzebne zmiany i chcesz przywrócić obraz, gumka dotykowa może usunąć wszystkie zmiany. Edycja zdjęć nigdy nie była tak szybka, łatwa i wygodna.

Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected]. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz