Official Cookidoo App

Vorwerk International Co. KmG

★ 4.7Wersja 1.4.2

Do instalacji niezbędny jest XAPK Installer!

Thermomix Cookidoo®, oficjalna aplikacja urządzenia Thermomix®, daje Ci dostęp do stale rosnącego zbioru przepysznych przepisów z funkcją gotowania z ustawieniami. Sam wybierasz, jakie przepisy będą towarzyszyć Ci na każdym kroku. Utwórz konto i przetestuj aplikację w ramach 30-dniowego okresu próbnego. Wyszukaj, co dziś ugotujesz!

TWOJE KONTO THERMOMIX COOKIDOO®
Aby korzystać z aplikacji, musisz posiadać nazwę użytkownika oraz hasło Thermomix Cookidoo®. Instrukcje dotyczące tworzenia konta w aplikacji znajdziesz na lokalnej stronie Thermomix Cookidoo®.

ZAINSPIRUJ SIĘ
Zastanawiasz się, co dziś ugotować? Odkryj setki pomysłów na każdy gust, porę roku i okazję! Abonament Cookidoo® zapewni Ci dostęp do wszystkich przepisów w bazie danych. Bez żadnych limitów! Nasze menu tygodniowe, strony tematyczne i wybory redaktorów pomogą Ci wybrać kierunek.

PLANUJ I GOTUJ
Planowanie jest niezwykle łatwe i ciekawe. Dodaj przepisy do menu i odszukaj je, kiedy będą potrzebne. Przycisk „Ugotuj dzisiaj” na każdym przepisie pozwala dodać danie do harmonogramu jednym kliknięciem.

ZRÓB TO SAM
Utwórz własne listy, by zarządzać przepisami w wygodny sposób. Dodaj do zakładek przepis, który Ci się podoba, aby móc wrócić do niego później. Możesz też przeglądać przepisy dodane do harmonogramu w przeszłości.

COOK-KEY® UŁATWIA GOTOWANIE Z USTAWIENIAMI
Posiadasz Cook-Key® – nowy dodatek do urządzenia Thermomix® TM5? Ciesz się możliwością wysyłania ulubionych przepisów, menu tygodniowych oraz kolekcji przepisów z aplikacji iOS na Twoje urządzenie Thermomix®.

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?