NVIDIA GeForce NOW

NVIDIA

★ 3.8Wersja 5.44.30755365

Usługa GeForce® NOW™ zapewnia legendarny gaming PC klasy GeForce na urządzeniach z systemem Android, przesyłany strumieniowo z chmury. Zaloguj się na swoje konto GeForce NOW i otwórz bibliotekę gier, sprawdź ostatnio uruchamiane i kontynuuj rozgrywkę od momentu, w którym została przerwana.

Aplikacja GeForce NOW współpracuje z telefonami, tabletami lub urządzeniami TV, kompatybilnymi z OpenGL ES 3.2 i wyposażonymi w minimum 2 GB pamięci oraz system operacyjny Android 5.0 Lollipop lub nowszy. Obsługa urządzeń Android TV jest aktualnie w wersji beta i Twoje urządzenie może działać, jeśli spełnia powyższe minimalne wymagania. Aby cieszyć się optymalną jakością rozgrywki, zalecamy korzystanie z połączenia WiFi 5 GHz lub Ethernet o przepustowości minimum 15 Mbps oraz pada Bluetooth do gier, jak na przykład:

1) Kontroler SHIELD: https://www.nvidia.com/en-us/shield/shop/
2) Razer Raiju Mobile: https://www.razer.com/gaming-controllers/razer-raiju-mobile
3) Razer Junglecat: https://www.razer.com/gaming-controllers/razer-junglecat
4) Steelseries Stratus Duo: http://steelseri.es/nvidiasd
5) Kontroler Glap: http://glap.co.kr/en

Pełną listę obsługiwanych padów do gier znajdziesz na stronie: https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce-now/recommended/

Należy pamiętać, że gry strumieniowe korzystając z komórkowej transmisji danych w telefonie mogą szybko zużywać limity internetu. Aby cieszyć się optymalną jakością wrażeń, zalecamy korzystanie z sieci WiFi 5 GHz.

Pobranie aplikacji nie zapewnia dostępu do usługi, niezbędne jest posiadanie aktywnego konta w usłudze GeForce NOW. Aby dowiedzieć się więcej na temat opcji subskrypcji i zarejestrować się w usłudze GeForce NOW, odwiedź stronę internetową: https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce-now/memberships/

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?