Norton 360

NortonMobile

★ 4.6Wersja 5.26.0.220106001

W celu instalacji tej aplikacji należy posłużyć się programem APK Combo

Norton 360 zapewnia skuteczną, wielopoziomową ochronę urządzeń z systemem Android przed wirusami, oprogramowaniem wymuszającym okup i destrukcyjnym oraz innymi zagrożeniami pochodzącymi z Internetu podczas korzystania z bankowości, przeglądania i zakupów online.

Funkcja Secure VPN umożliwia ochronę Twoich danych osobowych w domu i poza nim dzięki szyfrowaniu na poziomie bankowym. Funkcja pomaga zablokować cyberprzestępcom dostęp do danych osobowych wysyłanych i odbieranych podczas łączenia się z domową i publiczną siecią Wi-Fi[1].

Wyszukuje także najnowsze poprawki zabezpieczeń i aktualizacje systemu operacyjnego. Monitoruje również pod kątem cyberataków stanowiących próbę wykorzystania luk w systemie operacyjnym do złośliwych celów.

Funkcja App Advisor pomaga chronić urządzenie z systemem Android przed niebezpiecznymi i inwazyjnymi aplikacjami.

Twój partner w walce z cyberzagrożeniami

✔ Dark Web Monitoring Powered by LifeLock™: monitorujemy sieć Dark Web w poszukiwaniu Twoich danych osobowych i wysyłamy powiadomienia, jeśli je znajdziemy[2].

✔ Funkcja App Advisor usługi Google Play: skanowanie aplikacji przed ich pobraniem w celu ochrony przed zagrożeniami dla urządzeń przenośnych, takimi jak oprogramowanie destrukcyjne i wymuszające okup, oprogramowanie typu adware oraz naruszenia prywatności.

✔ App Advisor dla zainstalowanych aplikacji: skanowanie zainstalowanych aplikacji i ich aktualizacji w poszukiwaniu zagrożeń pochodzących z Internetu, takich jak oprogramowanie destrukcyjne i wymuszające okup oraz naruszenia prywatności.

✔ Bezpieczeństwo urządzenia: ochrona w czasie rzeczywistym dla urządzeń przenośnych przed oprogramowaniem wymuszającym okup, wirusami, oprogramowaniem szpiegującym i destrukcyjnym oraz innymi zagrożeniami pochodzącymi z Internetu.

✔ Alerty zabezpieczeń sieci Wi-Fi: powiadomienia o sieciach Wi-Fi atakowanych przez cyberprzestępców mogących podsłuchiwać połączenie Wi-Fi, aby wykraść lub w inny sposób pozyskać dane osobowe lub zainfekować urządzenie oprogramowaniem destrukcyjnym.

✔ Secure VPN: dostęp do ulubionych aplikacji i witryn w sieci Wi-Fi w domu lub poza nim dzięki ochronie za pomocą szyfrowania na poziomie bankowym[1].

✔ Ochrona sieci Web: pomaga w wykryciu fałszywych (wyłudzających dane) i destrukcyjnych witryn oraz zapobiega ich odwiedzeniu w preferowanej przeglądarce lub otwieraniu łączy w aplikacjach, wiadomościach tekstowych lub poczcie elektronicznej.

Szczegóły subskrypcji

✔ 14-dniowy okres próbny wymaga aktywacji rocznej subskrypcji (patrz cennik w aplikacji)

✔ Anuluj tutaj lub na koncie Google Play przed końcem okresu próbnego, aby uniknąć obciążenia opłatą

✔ Subskrypcja rozpoczyna się po 14-dniowym okresie próbnym i jest automatycznie odnawiana co roku, o ile nie zostanie anulowana

✔ Po dokonaniu zakupu można zarządzać subskrypcjami i wyłączyć automatyczne odnawianie w ustawieniach Google Play

✔ 14-dniowy okres próbny jest ważny tylko dla jednej subskrypcji

Oświadczenie dotyczące prywatności

Firma NortonLifeLock szanuje prywatność użytkowników i dokłada wszelkich starań, aby chronić ich dane osobowe. Więcej informacji można znaleźć w witrynie: http://www.nortonlifelock.com/privacy.

Nikt nie jest w stanie zapobiec całej przestępczości internetowej ani wszystkim próbom kradzieży tożsamości.

[1] Funkcja Secure VPN nie jest dostępna we wszystkich krajach.

[2] Funkcja Dark Web Monitoring jest dostępna tylko w wybranych krajach. Domyślnie monitoruje adres e-mail użytkownika i natychmiast rozpoczyna przeszukiwanie. Zaloguj się na konto, aby podać dodatkowe informacje w celu monitorowania.

Aplikacja żąda zezwolenia administratora urządzenia.

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz