Momio

Momio ApS

★ 4Wersja 68.1

Momio to fajna i bezpieczna platforma społecznościowa dla osó poniżej 18 roku życia! Szukaj nowych znajomych i spędzaj czas z obecnymi! Przebieraj swojego momio, przemebluj swój pokój, czatuj ze znajomymi i udostępniaj posty. Baw się ze swoim uroczym animo, oglądaj filmiki z YouTube'a i po prostu spędzaj czas z innymi!

Na Momio możesz:
· Pisać posty i otrzymywać komentarze!
· Stylizować swojego momio, by wyglądał fantastycznie!
· Dekorować i przemeblowywać swój pokój, by był idealny dla Ciebie!
· Czatować ze znajomymi!
· Opiekować się swoim uroczym animo i grać z nim w różne gry!
· Zdobywać nowe poziomy i nagrody!
· Zdobyć masę nowych znajomych!
· Oglądać ciekawe filmiki z YouTube'a!
· Codziennie otrzymywać darmowe diamenty i niespodzianki!

To Ty decydujesz jak będzie wyglądał Twój momio. W sklepie ciągle pojawiają się nowe rzeczy, więc będziesz mógł nadać swojemu momio niepowtarzalny styl. Mamy ubrania i dla chłopców, i dla dziewczyn!

Momio zależy na Twoim bezpieczeństwie i chcemy, żeby wszyscy się dobrze bawili. Osoby znęcające się i robiące sobie nieprzyjemne żarty nie są mile widziane. Aby używać Momio, musisz mieć poniżej 18 lat.

Momio - zawsze wśród przyjaciół!


DRODZY RODZICE!
Robimy wszystko, co w naszej mocy, by zapewnić naszym użytkownikom bezpieczeństwo, ale potrzebujemy Waszej pomocy! Razem przeczytajcie nasz regulamin i przejrzyjcie funkcje bezpieczeństwa, często pytajcie o słychać na Momio - tak samo, jak pytacie o ich dzień w szkole.

Momio zostało stworzone jako pierwszy kontakt dziecka z platformami społecznościowymi. To bezpieczne miejsce na ćwiczenie zachowania na platformach społecznościowych. Nie udostępniamy informacji o Twoim dziecku nikomu, a sami nie zapisujemy niczego, co nie jest niezbędne. Dzieci posiadają na Momio nazwy użytkowników, więc nie muszą nikomu mówić jak się naprawdę nazywają. Momio jest zamykane na noc, by zapewnić dzieciom dobry sen.

Na Momio panują jasne zasady. Na przykład wulgaryzmy, gnębienie, krzywdzenie uczuć innych czy pisanie treści seksualnych jest zabronione. Jeśli dziecko złamie te zasady nasz policjant Jack wysyła mu wiadomość o tym co zrobiło nie tak i dlaczego tak nie powinno robić. Dodatkowo Jack regularnie dzieli się wskazówkami dotyczącymi bezpieczeństwa i zachęca do zastanowienia się nad dobrym i odpowiedzialnym zachowaniem w internecie.

DOŁĄCZ DO NAS!
Dołącz do nas na innych platformach społecznościowych!

Instagram: https://www.instagram.com/momio_official
Facebook: https://www.facebook.com/MomioOfficial

Dla rodziców:
Twitter: https://twitter.com/Momio_official
Facebook: https://www.facebook.com/MomioParents
Blog: http://company.momio.me/blog

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?