Mahjong by Microsoft

Microsoft Corporation

★ 4.7Wersja 4.1.9090.1

Szukasz wytchnienia od codziennych trosk? Odnajdziesz je w pięknym świecie gry Mahjong firmy Microsoft. Czekają tu na Ciebie setki układanek polegających na dopasowywaniu płytek. Jeśli lubisz gry strategiczne, ćwiczące pamięć i umiejętności, ten tytuł przypadnie Ci do gustu. Graj wśród wspaniałych widoków, relaksujących dźwięków i unikalnych kompozycji, które możesz z łatwością dopasować do własnego nastroju.

Zrelaksuj się podczas nieśpiesznej gry w Mahjonga, zdobywając punkty za rozwiązywanie układanek. Korzystaj z PODPOWIEDZI lub PRZETASOWAŃ, by ułatwić sobie grę. Zdobywaj dodatkowe punkty za rozwiązywanie układanek BEZ POMOCY lub dopasuj cały rząd płytek w tym samym kolorze, aby uzyskać bonus za łańcuch. Wybierz wyższy POZIOM TRUDNOŚCI, aby zdobyć jeszcze więcej punktów! W miarę swoich postępów w grze będziesz odblokowywać nowe zestawy płytek do Mahjonga oraz kolejne tła. Dostosuj planszę do własnych preferencji lub dodaj wybrane układanki do Ulubionych, by móc powracać do nich w przyszłości.

Pięć (5) CODZIENNYCH WYZWAŃ możliwych do wykonania każdego dnia. Zdobądź brązową, srebrną, złotą lub diamentową odznakę albo wywalcz Perfekcję za ukończenie wszystkich wyzwań dostępnych każdego dnia miesiąca! Do wyboru masz rozgrywki: Klasyczne wyzwania, Złote płytki, Burzowe płytki, Atak na dopasowania i Atak na wynik. Aby zapewnić sobie jeszcze więcej emocji, włącz zegar, aby rzucić wyzwanie swojej prędkości.

Bez względu na to, jaki styl gry preferujesz, czeka Cię wspaniała podróż do świata gry Mahjong firmy Microsoft.

• Setki układanek do rozwiązania
• 5 unikalnych codziennych wyzwań każdego dnia
• Zdobywaj punkty i zbieraj osiągnięcia
• Nowe zestawy płytek oraz tła
• Możliwość dodawania układanek do Ulubionych w celu ich łatwego odnalezienia
• Dostosuj swoją planszę do gry
• Ćwicz swój mózg podczas dopasowywania płytek
• Zrelaksuj się, podziwiając piękną scenerię i wsłuchując się w kojące dźwięki

Zaloguj się za pomocą konta Microsoft, aby zapisywać swoje postępy, zbierać osiągnięcia i grać na wielu urządzeniach mobilnych.

Więcej informacji na stronie: https://aka.ms/MicrosoftMahjong_support
Polityka prywatności: https://aka.ms/privacyioslink/
Warunki użytkowania: https://www.microsoft.com/en-us/servicesagreement/"

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz