Lime – Elektryczna hulajnoga

Neutron Holdings, Inc.

★ 4.8Wersja 3.39.0

W celu instalacji tej aplikacji należy posłużyć się programem APK Combo

Lime to idealne rozwiązanie bezemisyjne na każdą podróż – o dowolnej porze, dokądkolwiek.

Firma Lime, dostępna w ponad 150 miastach na całym świecie, jest czołowym dostawcą pojazdów elektrycznych, w tym skuterów, rowerów i motorowerów. Nieważne, czy dojeżdżasz do pracy, załatwiasz różne sprawy, jeździsz z przyjaciółmi lub zwiedzasz nowe miasto – Lime ma w swojej ofercie pojazdy elektryczne, które sprostają wszelkim wymaganiom i preferencjom oraz zapewnią dowolny poziom komfortu.

JAK TO DZIAŁA
• Pobierz aplikację, załóż konto, zaakceptuj naszą Umowę użytkownika, potwierdź zapoznanie się z naszą Polityką prywatności i dodaj metodę płatności
• Znajdź najbliższy pojazd Lime na mapie (dostępność pojazdu zależy od Twojej lokalizacji i zaopatrzenia)
• Odblokuj pojazd, skanując kod QR, wpisując numer tablicy lub klikając przycisk w aplikacji (jeśli Twoje miasto znajduje się na liście)
EKOLOGICZNA JAZDA
Naszą misją jest dbanie o bezemisyjną przyszłość, tworząc czystsze, bardziej przyjazne mieszkańcom miasta, które są przede wszystkim dla ludzi.
Branża transportowa to jedno z największych źródeł emisji gazów cieplarnianych na świecie, generująca około 25% globalnej emisji dwutlenku węgla. Aby zwrócić uwagę na zmiany klimatyczne i uczynić miasta zdrowszymi do życia, obraliśmy sobie za cel zrewolucjonizowanie transportu miejskiego, tworząc tym samym wspólną, elektryczną i bezemisyjną przyszłość. Wspólna elektryczna mikromobilność jest jedną z najbardziej ekologicznych alternatyw i ma potencjał, by zastąpić krótkodystansowe podróże samochodem.
ODPOWIEDZIALNA JAZDA
Bezpieczne społeczeństwo bierze swój początek w odpowiedzialnej jeździe. Istotne jest przypomnienie sobie zasad ruchu drogowego przed każdą jazdą. Zawsze należy:

• Jeździć skuterami i rowerami po wyznaczonych w tym celu ścieżkach, nigdy po chodnikach
• Mieć założony kask podczas jazdy
• Parkować z dala od przejść dla pieszych, podjazdów i ramp dostępowych

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę https://safety.li.me/

Więcej o produktach i usługach Lime, w tym o sposobie obliczania naszych cen, dowiesz się z naszej umowy użytkownika: https://www.li.me/user-agreement.

Aby dowiedzieć się więcej o pojazdach i usługach w Twoim mieście, sprawdź aplikację Lime.

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz