Legends of Runeterra

Riot Games, Inc

★ 5.7Wersja 03.00.010

"W tej strategicznej grze karcianej o twoim sukcesie nie decyduje łut szczęścia, tylko umiejętności, którymi możesz się pochwalić. Twórz rozmaite kombinacje kultowych bohaterów, sojuszników i regionów Runeterry, aby uzyskać dostęp do unikalnych synergii i przechytrzyć wroga.

BEZBŁĘDNIE WYKORZYSTAJ KAŻDĄ OKAZJĘ
Dynamiczna, naprzemienna rozgrywka zawsze pozwala zareagować i planować kontry. Pamiętaj, że przeciwnik ma do dyspozycji te same możliwości. Zbuduj talię, korzystając z dziesiątek kart bohaterów, z których każdy dysponuje charakterystyczną dla siebie mechaniką inspirowaną prawdziwymi umiejętnościami w League of Legends.

Bohaterowie wchodzą do gry jako potężne karty. Jeśli wszystko dobrze rozegrasz, podniesiesz ich poziom i sprawisz, że staną się jeszcze silniejsi. Awansuj ich w grach wielokrotnie, aby w nagrodę za kolejne potyczki zdobyć herby maestrii bohaterów.

NOWY SPOSÓB GRY JEST ZAWSZE POD RĘKĄ
Każdy bohater i sojusznik w grze reprezentuje któryś z regionów Runeterry. Masz do dyspozycji karty z dziewięciu regionów: Demacii, Noxusu, Freljordu, Piltover i Zaun, Ionii, Targonu, Shurimy, Wysp Cienia oraz Bandle City.

Poznaj współzależności między poszczególnymi bohaterami i regionami, aby zyskać wyjątkowe korzyści dające przewagę nad rywalami. Łącz karty, adaptuj się do nowych sytuacji i eksperymentuj dzięki częstym aktualizacjom i stale zmieniającej się mecie.

WYBIERZ SWOJĄ ŚCIEŻKĘ
W trybie PvE każda twoja decyzja wpłynie na to, dokąd podążysz. Wpływaj na przebieg wyjątkowych potyczek, zdobywaj i wyposażaj wzmocnienia, zyskuj dostęp do nowych bohaterów i stawiaj czoła kolejnym wyzwaniom, przemierzając mapę. Wrogowie będą zyskiwać na sile, ale i tobie zacznie jej przybywać. Im więcej będziesz grać, tym więcej zakończeń uda ci się odkryć.

GRAJ, BY WYGRYWAĆ, A NIE PŁAĆ, BY WYGRYWAĆ
Zdobywaj karty za darmo lub kupuj dokładnie to, czego potrzebujesz dzięki odłamkom i dzikim kartom – to ty decydujesz o zawartości swojej kolekcji i nigdy nie wydasz choćby grosza na losowe pakiety kart. Co prawda zawsze możesz kupić konkretnych bohaterów, ale z łatwością skompletujesz kolekcję, w ogóle nie sięgając do portfela.

Każda walka, niezależnie od jej wyniku, zapewnia doświadczenie i postępy. Wybierz region, który chcesz odkryć w pierwszej kolejności i zacznij odblokowywać interesujące cię karty, dowolnie zmieniając regiony w trakcie tej eksploracji. W toku kolejnych postępów zaczniesz zdobywać nowych sojuszników, zaklęcia i bohaterów.

Raz w tygodniu odblokujesz także skrzynie ze skarbca. Poziom skrzyń rośnie z kolejnymi meczami, a wraz z nim rzadkość kart kryjących się w ich wnętrzu. Możesz zdobywać karty od najbardziej pospolitych aż po bohaterów. Skrzynie mogą także zawierać dzikie karty, które możesz zamienić w dowolną wybraną przez siebie kartę.

DOBIERAJ KARTY I EWOLUUJ
Laboratoria to ograniczone czasowo eksperymentalne tryby rozgrywki, w których klasyczne reguły Legends of Runeterra ulegają dość ekstremalnemu przeobrażeniu. Wybierz gotową talię z konkretnymi ograniczeniami lub przyjdź z własną. Zasady nieustannie się zmieniają, a w dodatku czasami przyda ci się pomoc znajomych! Zaglądaj do Laboratoriów często, aby zobaczyć asy ukryte w rękawie Heimerdingera.

PNIJ SIĘ W GÓRĘ RANKINGU
Pod koniec każdego sezonu 1024 kwalifikujących się rankingowych graczy z każdego odłamka LoR (obu Ameryk, Azji, Europy i Azji Południowo-Wschodniej) zawalczy o sławę, chwałę i nagrodę pieniężną w Turnieju Sezonowym.

Rozgrywka rankingowa nie jest jednak jedynym sposobem awansu – możesz również podejść do Próby Ostatniej Szansy. Próby to ograniczone czasowo tryby rywalizacji z równie wyjątkowymi, co elastycznymi zasadami tworzenia talii i ekskluzywnymi nagrodami czekającymi na zdobycie."

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?