IKEA

Inter IKEA Systems B.V.

★ 4.1Wersja 3.8.0

KUPUJ
Prosty sposób na zakupy w IKEA. Zamów produkty z dostawą do domu lub punktu odbioru, sprawdź ich dostępność w najbliższym sklepie IKEA i śledź swoje zamówienia. Dopiero zastanawiasz się nad zakupem? Dodaj produkty do listy zakupów i wróć do nich później. A jeśli już zrobiłeś zakupy, ale nie jesteś z nich w pełni zadowolony, pamiętaj, że możesz zwrócić zamówienie w ciągu 365 dni i otrzymać pełny zwrot pieniędzy.

ZAINSPIRUJ SIĘ
Odkryj mnóstwo inspiracji do Twojego domu. Funkcjonalne i stylowe rozwiązania do każdego pomieszczenia i na każdą kieszeń. Porady jak dbać o środowisko w domu. Od sypialni, poprzez kuchnię, aż po drobne dekoracje.

DBAJ O BEZPIECZEŃSTWO
Twoje dane należą do Ciebie i to Ty kontrolujesz, w jaki sposób je przetwarzamy. Zbieramy i używamy Twoich danych, aby Twoje doświadczenia z zakupów w IKEA mogły w przyszłości być lepsze. Zawsze informujemy Cię, jakich informacji potrzebujemy i w jakim celu.

POKOCHAJ
Dołącz bezpłatnie do Klubu IKEA Family, aby otrzymywać zniżki tylko dla klubowiczów.
Jesteś już klubowiczem IKEA? Zaloguj się w aplikacji i korzystaj z mobilnej wersji swojej karty. Dzięki temu będziesz ją mieć pod ręką zawsze, gdy będzie potrzebna.

Wszystkie ulubione rzeczy z IKEA w jednym miejscu!

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz