HP Smart

HP Inc.

★ 4.2Wersja 8.11.2.3

Drukuj, skanuj i udostępniaj przy użyciu aplikacji HP Smart za pomocą drukarki HP z dowolnego miejsca i o dowolnej porze! Aplikacja HP Smart sprawia, że konfigurowanie, drukowanie i skanowanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej!

· Skonfiguruj swoją drukarkę HP i zarządzaj nią bezpośrednio z aplikacji.
· Wyświetlaj stan drukarki i wysyłaj zadania drukowania, będąc w podróży.
· Drukuj, kopiuj, skanuj i udostępniaj pliki znajomym i współpracownikom lub przesyłaj je do chmury bezpośrednio z urządzenia przenośnego.
· Edytuj i ulepszaj zdjęcia przy użyciu filtrów oraz funkcji przycinania, dodawania tekstu oraz zmieniaj parametry, takie jak saturacja, kontrast i jasność.
· Skanuj w wysokiej jakości przy użyciu aparatu urządzenia przenośnego, a następnie wyświetlaj podgląd skanów lub edytuj i zapisuj skany jako pliki PDF i JPEG oraz przechowuj je na koncie w ulubionej usłudze magazynu w chmurze.
· Zamawiaj materiały eksploatacyjne i uzyskuj pomoc techniczną bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Niektóre funkcje aplikacji HP Smart wymagają połączenia z Internetem lub siecią komórkową. Niektóre funkcje/programy są dostępne tylko w języku angielskim. Aby uzyskać pełną listę obsługiwanych drukarek, odwiedź stronę: http://support.hp.com/us-en/document/c03722645?openCLC=true

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz