H&M

H&M

★ 4.5Wersja 22.02.0

Dotknij, by odwiedzić nasz kanał modowy - w każdej chwili, gdziekolwiek jesteś, znajdziesz wszystko w jednym miejscu — w aplikacji H&M.
Otrzymuj bieżące powiadomienia, śledź zamówienia, wyszukuj podobne produkty w ofercie na podstawie własnych zdjęć i czerp inspirację ze stylizacji użytkowników z całego świata!

Wyobraź sobie, że przeglądasz nasz kanał, a jednocześnie oglądasz modę na żywo.
Brzmi kusząco? Czytaj dalej!

Wyobraź sobie, że znajdujesz w aplikacji produkt i chcesz dowiedzieć się, czy jest on dostępny w którymś z naszych sklepów. Mamy dla Ciebie rozwiązanie — skorzystaj z funkcji ZNAJDŹ W SKLEPIE! Dzięki niej poznasz wszystkie dostępne rozmiary i kolory oraz dowiesz się, gdzie można je obecnie dostać.

Nasza aplikacja przydaje się również podczas wizyty w sklepie stacjonarnym.
Załóżmy, że nie możesz znaleźć swojego rozmiaru lub chcesz wiedzieć, czy dany produkt występuje w innych rozmiarach i kolorach. Zeskanuj metkę z ceną — funkcja SKANUJ I ZNAJDŹ wszystko Ci powie!

Spodobał Ci się lub zainspirował Cię jakiś produkt? WYSZUKIWANIE WIZUALNE umożliwia przeszukiwanie asortymentu na podstawie Twoich zdjęć lub zrzutów ekranu. Funkcja rozpoznaje wzory, kolory, style i wyświetla listę identycznych lub podobnych produktów z naszej oferty.

Zapisz produkty, które podobają Ci się najbardziej, na własnej liście Ulubionych — wystarczy, że dotkniesz SYMBOLU SERDUSZKA.

Bądź na bieżąco z nowościami ze świata mody dzięki POWIADOMIENIOM PUSH! Jako jedna z pierwszych osób dowiesz się, gdy nowa kolekcja projektanta pojawi się w sklepach i będziesz otrzymywać powiadomienia o specjalnych ofertach i wydarzeniach!

Nie pozwól, by coś Cię ominęło — pobierz aplikację H&M już teraz!

W przypadku pobrania aplikacji H&M będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką prywatności. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, odwiedź hm.com.

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz