Gazeta Wyborcza

AGORA SA

★ 4.5Wersja 4.3.21

GAZETA WYBORCZA to rzetelne i ciekawe wiadomości, do których dostęp jeszcze nigdy nie był tak prosty! Lubisz czytać reportaże, wywiady i opinie? Interesują Cię polityka, sport, aktualności biznesowe, kultura lub wiadomości naukowe ...? Lubisz po prostu wiedzieć!? Dzięki naszej aplikacji poznasz bieżące wydarzenia z kraju i ze świata.

❚ GAZETA WYBORCZA - NOWOŚCI W APLIKACJI

WYGODA - dostosuj ją do swoich zainteresowań. Skonfiguruj menu, sięgaj szybciej po aktualności i informacje z wybranych kategorii jak np. kraj, świat, polityka, biznes, sport, nauka, książki, kultura, moda i styl, zdrowie czy telewizja.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU - system poleceń treści dostosowany do Twoich oczekiwań. Podpowiemy warte uwagi wydarzenia. Określ interesujące Cię informacje w podziale na tematy lub lokalizacje jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Białystok, Lublin, Katowice, Wrocław i inne.

KOMFORT - dodaliśmy funkcję „odsłuchaj artykuły".

ZACHOWAJ CIEKAWE ARTYKUŁY NA PÓŹNIEJ - nie masz czasu przeczytać tekstu od razu? Skorzystaj ze schowka. Tutaj możesz gromadzić artykuły i wiadomości na później.

DZIEL SIĘ INFORMACJAMI ZE ZNAJOMYMI - znalazłeś wiadomości, fakty, opinie lub reportaże którymi chcesz się podzielić ze znajomymi? Użyj funkcji udostępnienia treści.

❚ W RAMACH APLIKACJI GAZETA WYBORCZA OTRZYMASZ

► aktualności z serwisu Wyborcza.pl. Znajdziesz tu informacje oraz fakty z Kraju i ze Świata obejrzysz ciekawe wideo, poznasz opinie innych użytkowników aplikacji otrzymasz dostęp do 24 kategorii tematycznych w tym kultura, nauka, biznes, polityka, książki, sport, moda i styl, telewizja, zdrowie

► artykuły wzbogacone o filmy i inne treści multimedialne

► fakty i informacje lokalne. W tym najświeższe aktualności społeczne, polityka, kultura, biznes i sport z największych ośrodków jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Białystok, Lublin, Katowice, Wrocław

► treści z magazynów:

ALE HISTORIA
Teksty o wojnach i wynalazkach, zdradach, romansach, wizjonerach i szaleńcach. Na wydarzenia z historii Polski patrzymy bez patosu, na dzieje świata z uwagą. Słuchamy wybitnych historyków, polecamy ważne książki i filmy.

DUŻY FORMAT
Najlepsze reportaże, felietony i wywiady. Odważne tematy, wybitni autorzy, reporterskie śledztwa.

MAGAZYN ŚWIĄTECZNY
Artykuły i reportaże, w których podważamy prawdy oczywiste, weryfikujemy podziały, sprawdzamy, czy świat naprawdę się wali i szukamy ludzi, którzy wiedzą, jak go naprawić.

WYSOKIE OBCASY
Treści skierowane do kobiet i mężczyzn, chcących rozwijać się, rozmawiać, poznawać odmienne poglądy. Niebanalne bohaterki, które inspirują i dodają odwagi, aby iść własną drogą. Poruszane tematy typu styl życia, zdrowie, moda, kultura, książki ukazują jak żyć radośnie i mądrze dbać o siebie.

TYLKO ZDROWIE
Treści dla tych, którzy szukają porad najlepszych specjalistów, informacji o diecie i poprawie zdrowia i stylu życia.

TELEWIZYJNA
Telewizja w najlepszym wydaniu. Podpowiadamy wartościowe programy i filmy.

KSIĄŻKI
Magazyn do czytania - ukazujemy różnorodność świata literatury. Książki - piszemy o nich mądrze i wciągająco. Przedstawiamy bestsellery, mistrzów pióra, wydarzenia z rynku wydawniczego.

JUTRONAUCI
Poznaj z nami przyszłość już dziś. Ciekawe spojrzenie na świat przyszłości przez pryzmat trendów społecznych, analizę kierunków w jakim podąża kultura, nauka, biznes oraz technologia.

❚ MIESIĘCZNIE MASZ 10 DARMOWYCH ARTYKUŁÓW
By w pełni korzystać z aplikacji należy wykupić pakiet Wyborcza Premium prenumeraty cyfrowej lub subskrypcję Google Play.

Jeżeli cenisz aktualne wiadomości, pragniesz zrozumieć otaczający Cię świat, chcesz poznać opinie innych ludzi. Nasza aplikacja jest dla Ciebie. Miłośnikom lokalnych społeczności codziennie dostarczymy informacje i fakty z 24 miast i regionów.

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz