Galeria Go od Zdjęć Google

Google LLC

★ 4.3Wersja 1.8.4.404382111

Poznaj Galerię Go – inteligentną, niewielką i szybką galerię zdjęć oraz filmów opracowaną przez Google, która pozwoli Ci:

✨ szybciej znajdować zdjęcia dzięki automatycznemu porządkowaniu;
upiększać zdjęcia dzięki narzędziom do edycji, takim jak autokorekta;
?️ używać mniej transmisji danych – działa offline i zajmuje mało miejsca.

AUTOMATYCZNE PORZĄDKOWANIE

Każdej nocy Galeria Go automatycznie porządkuje Twoje zdjęcia i grupuje je według tych kategorii: Osoby, Selfie, Przyroda, Zwierzęta, Dokumenty, Klipy wideo oraz Filmy.
Galeria Go ułatwia porządkowanie treści, dzięki czemu mniej czasu tracisz na wyszukiwanie zdjęć i możesz go przeznaczyć na dzielenie się wspomnieniami ze znajomymi i rodziną.*

AUTOKOREKTA

Galeria Go zawiera łatwe w użyciu narzędzia do edycji, takie jak autokorekta, dzięki której zdjęcia wyglądają świetnie po jednym kliknięciu.

OBSŁUGA FOLDERÓW I KART

Dzięki folderom możesz dowolnie porządkować zdjęcia. Oprócz tego możesz łatwo wyświetlać, kopiować oraz przenosić zdjęcia z kart SD i na nie.

WYDAJNOŚĆ

Galeria Go zajmuje mało miejsca, dzięki czemu na urządzeniu zmieści się więcej zdjęć. Jednocześnie zużywa ona mało pamięci, więc nie spowalnia telefonu.

PRACA OFFLINE

Galeria Go jest zoptymalizowana do pracy offline, więc może łatwo porządkować i przechowywać wszystkie Twoje zdjęcia oraz filmy bez nadmiernego używania transmisji danych.
* Grupowanie według twarzy jest obecnie dostępne tylko w niektórych krajach

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz