FreePrints

PlanetArt

★ 4.7Wersja 3.43.2

Do instalacji niezbędny jest Split apk installer!

Drukuj zdjęcia szybko, łatwo i ZA DARMO z najlepszą na świecie aplikacją do drukowania odbitek!
Bez subskrypcji Bez zobowiązań Tylko bezpłatne odbitki!

Aplikacja FreePrints pozwala Ci zamówić DARMOWE odbitki 15x10 – prosto z iPhone'a lub iPada! Wydrukuj ZA DARMO swoje ulubione zdjęcia w najwyższej jakości, na wysokiej jakości błyszczącym papierze lub matowym papierze premium. Dostarczymy je pod Twój adres w ciągu kilku dni, a Ty poniesiesz jedynie koszty przesyłki.

Zamów do 45 darmowych odbitek 15x10 miesięcznie To 500 DARMOWYCH ODBITEK rocznie! Zamawiaj odbitki w innych wymiarach za grosze. Oferujemy również odbitki w formacie 18x13s, 25x20s oraz 13x13, idealne do zdjęć z Instagrama. Maks. wymiary wydruków, jakie możesz zamówić to 15x10, 18x12, 36x24 oraz 40x30.

Dzięki niezrównanym cenom oraz szerszej ofercie formatów w porównaniu do innych serwisów drukujących zdjęcia, FreePrints oferuje najdogodniejszy i najtańszy sposób drukowania zdjęć z iPhone'a i iPada.

Będziesz mieć łatwy dostęp do ulubionych zdjęć, niezależnie od miejsca ich przechowywania. Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji, aby uzyskać dostęp do funkcji Photo Albums, Camera Roll, Photo Stream, zdjęć na Facebooku, Instagramie, Dropboxie, Google Photos, Google Drive oraz Microsoft OneDrive. Wybierz zdjęcia, które chcesz wydrukować, wykadruj je i gotowe!

Gwarantujemy żywe odwzorowanie barw, jasną biel, odporność na blaknięcie oraz proces druku zgodny z najwyższymi standardami jakości. Bez subskrypcji ani zobowiązań. Ponieważ standardowe opłaty za przesyłkę zaczynają się od 5,00 zł (ale nigdy nie przekraczają 29,90 zł, bez względu na wymiary), z pewnością nie znajdziesz lepszej oferty.

CECHY:
• 500 darmowych, pojedynczych odbitek 6x4 rocznie – 45 odbitek miesięcznie!
• Profesjonalne odbitki zdjęć w wybranych przez Ciebie rozmiarach
• Wysokiej jakości odbitki na papierze o eleganckim błyszczącym wykończeniu lub matowym wykończeniu premium
• Łatwe logowanie i dostęp do Facebooka, Instagrama, Dropboxa, Google Photos, Google Drive oraz Microsoft OneDrive
• Koszt standardowej wysyłki zaczyna się od 5,00 zł i nie przekracza 29,90 zł.

• Wydruk i przesyłka Twoich zdjęć w ciągu zaledwie kilku dni!

100 tys. 5-gwiazdkowych recenzji od klientów z całego świata to dowód na to, że FreePrints cieszy się ogromną popularnością!

„Nie mogę uwierzyć, że to jest takie proste! Właśnie złożyłem zamówienie i otrzymałem pocztą dwa zestawy odbitek! Uwielbiam tę aplikację! Fantastyczna!”

„Szybkie drukowanie. Dobra jakość i świetna obsługa klienta. Oprócz zdjęć na papierze błyszczącym, poprosiłem o matowe odbitki – oczywiście zostały dodane”.

"Super aplikacja, prosta w użyciu; to będzie Twój jedyny sposób drukowania zdjęć z urządzenia mobilnego."

Co dzieje się z moimi zdjęciami po wydrukowaniu?
Przechowujemy Twoje zdjęcia zgodnie z Regulaminem, więc w przyszłości możesz je wykorzystać do innych zamówień składanych poprzez FreePrints lub inne nasze aplikacje. Twoje zdjęcia zawsze pozostaną wyłącznie Twoje – tylko Ty będziesz mieć do nich dostęp. Korzystamy z najlepszych rozwiązań bezpieczeństwa, aby zapewnić ochronę Twoich zdjęć. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Aplikacja FreePrints należy do stale rosnącej rodziny aplikacji FreePrints do projektowania spersonalizowanych produktów w sposób szybki, prosty i przystępny. Obecnie dostępne: FreePrints Photobooks co miesiąc oferuje bezpłatną fotoksiążkę za niewielką opłatą za przesyłkę, bez subskrypcji i zobowiązań.

Prawa autorskie © 2012-2020 PlanetArt, LLC Wszelkie prawa zastrzeżone. FreePrints oraz logo FreePrints są znakami towarowymi PlanetArt, LLC.

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz