50LANGUAGES LLC

Francuski 50 języków

50LANGUAGES LLC

★ 4.5Wersja 12.3

"Francuski 50 języków" (www.50languages.com) zawiera 100 lekcji, które wyposaża początkujących w podstawowe słownictwo. DARMOWA aplikacja zawiera 30 lekcji.

Bez wcześniejszej wiedzy, nauczysz się płynnie wymawiać krótkie zdania z życiowych sytuacji w mgnieniu oka.
Metoda 50languages z sukcesem łączy tekst i słuchanie dla efektywnego nauczania języka.

50languages koresponduje z poziomami A1 i A2 ustalone przez Radę Europy i dlatego są odpowiednie dla wszystkich rodzajach szkół i studentów.

Pliki audio mogą być również efektywnie używane jako suplement w szkołach i na kursach językowych.
Osoby dorosłe, które nauczyły się języka w szkole mogą odświeżyć umiejętności korzystając z 50languages.

50languages jest dostępne w ponad 40 językach i w około 1600 kombinacjach językowych, np. niemiecko-angielska, angielsko-hiszpańska, hiszpańsko-chińska itd.
100 lekcji pomoże Ci szybko nauczyć się i korzystać z obcych języków w różnych sytuacjach (np. w hotelu lub restauracji, na urlopie, w rozmówkach, podczas poznawania ludzi, na zakupach, u lekarza, w banku itp.)

Możesz ściągać pliki audio ze strony www.50languages.com do swojego odtwarzacza mp3 i słuchać ich wszędzie – na przystanku autobusowym lub na dworcu kolejowym, w samochodzie czy też podczas przerwy śniadaniowej!

Żeby najlepiej skorzystać z 50languges, ucz się jednej lekcji dziennie i regularnie powtarzaj czego nauczyłeś się już z poprzednich lekcji.

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz