FlixBus — tanie bilety autobusowe

FlixMobility GmbH

★ 4.5Wersja 6.24.0

W celu instalacji tej aplikacji należy posłużyć się programem APK Combo

Z FlixBus możesz tanio i bezpiecznie podróżować po Europie. Odkrywaj nowe miasta, odwiedzaj przyjaciół i rodzinę lub wybierz się na relaksujące wakacje, gdy tylko masz na to ochotę. Zarezerwuj bilety w aplikacji, wskocz do autobusu i ciesz się podróżą!

★ Linie dzienne i nocne / ponad 2000 celów podróży w 29 krajach / od Barcelony do Sztokholmu ★

Podróże z FlixBus są tak bezproblemowe, że nie ma za bardzo czego wyjaśniać. Pobierz i wypróbuj bezpłatną aplikację. Dla dociekliwych, którzy potrzebują dalszych szczegółów, przygotowaliśmy kilka wskazówek ułatwiających start

REZERWACJA
Wybierz żądane połączenie, wprowadź dane pasażera, wybierz preferowaną metodę płatności i zapłać za bilet. Zalety rezerwowania przez aplikację:
- Brak dodatkowych opłat za rezerwację
- Aplikacja stanowi Twój bilet — nie ma konieczności drukowania
- Dostęp do ofert specjalnych możliwy jest wyłącznie w aplikacji

NOWOŚĆ:
- Utwórz konto FlixBus, aby zachować wszystkie dane pasażera i wykorzystać je podczas przyszłych rezerwacji
- Możliwość śledzenia położenia autobusu i dostęp do informacji o podróży.

INFORMACJE O TWOJEJ PODRÓŻY
Za pomocą swojego telefonu możesz w dowolnym momencie uzyskać dostęp do informacji o podróży oraz biletu. Aplikacja zaprowadzi Cię na przystanek. Ważne informacje, takie jak opóźnienia lub zmiana przystanku, będą wysyłane do Ciebie w powiadomieniach push lub wiadomościach tekstowych, a więc zawsze będziesz na bieżąco. Bardzo ważne: nie zapomnij włączyć powiadomień push!

BAGAŻ
Każdy bilet obejmuje 1 bezpłatny bagaż podręczny na pokładzie oraz 1 bezpłatną walizkę/torbę przewożoną w luku. Do autobusu możesz zabrać większą ilość bagażu niż w przypadku samolotów oraz innych środków transportu. Dostępne są również miejsca na rowery — wystarczy wskazać tę opcję podczas rezerwacji. Nasi kierowcy z chęcią pomogą Ci załadować rower na pokład. Dalsze informacje odnośnie do zasad i kosztów przewozu znajdziesz w często zadawanych pytaniach.

W AUTOBUSIE
FlixBus gwarantuje miejsce siedzące z wygodnym, regulowanym oparciem i dodatkowym miejscem na nogi. Na pokładzie dostępna jest też toaleta. Podczas podróży możesz korzystać z bezpłatnego połączenia Wi-Fi oraz kupić przekąski i napoje u naszego kierowcy. Dalsze informacje na temat usług świadczonych w naszych autobusach znajdziesz w często zadawanych pytaniach.

Czy nie brzmi to Flix-tastycznie? Do zobaczenia na pokładzie!

Aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenia podczas podróży, prosimy o udzielenie dostępu do następujących funkcji:
✓ Kalendarz: podróż zostanie zapisana w Twoim osobistym kalendarzu
✓ Lokalizacja: abyśmy mogli pokazać Ci drogę do najbliższego przystanku
✓ Kamera: do zeskanowania kodu QR na potwierdzeniu rezerwacji (wyświetlanym na komputerze lub wydrukowanym) i przesyłania biletów bezpośrednio do aplikacji
Dalsze informacje można znaleźć w „Pozwoleniach” na dole strony.

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?