Firefox

Mozilla

★ 4.4Wersja 96.2.0

Przeglądarka Firefox na Androida automatycznie zapewnia Ci prywatność i niezrównaną szybkość. To doskonałe narzędzie w walce z tysiącami elementów śledzących, które każdego dnia gromadzą informacje na temat tego, jak korzystasz z Internetu, i Cię spowalniają. Firefox automatycznie blokuje ich ponad 2000. Dodatkowo masz do dyspozycji rozszerzenia blokujące reklamy, dzięki którym Twoja przeglądarka działa tak, jak chcesz. Firefox to gwarancja prywatności, bezpieczeństwa i szybkości, jakich oczekujesz od przeglądarki na telefon.

SZYBKI. PRYWATNY. BEZPIECZNY.
Firefox jeszcze nigdy nie był tak szybki! To najlepsza przeglądarka, która dba o Twoją prywatność. Jak? Wzmocniona ochrona przed śledzeniem automatycznie blokuje ponad 2000 elementów śledzących online, dzięki czemu czujesz się bezpiecznie. Nie musisz zagłębiać się w ustawienia prywatności – wszystko jest zautomatyzowane. Wolisz robić rzeczy po swojemu? Nie ma sprawy. Zdecyduj, które rozszerzenie będzie blokować reklamy w Twojej przeglądarce. Firefox ma mnóstwo przydatnych opcji wyszukiwania, które chronią prywatność, hasła i zakładki – zawsze i wszędzie.

WZMOCNIONA OCHRONA PRZED ŚLEDZENIEM I OCHRONA PRYWATNOŚCI
Firefox skutecznie chroni Twoją prywatność online dzięki wzmocnionej ochronie przed śledzeniem, która blokuje pliki cookie stron trzecich i niechciane reklamy. Z kolei tryb prywatny uniemożliwia śledzenie tego, co robisz online. A po zakończeniu historia przeglądania zostaje usunięta automatycznie.

CIESZ SIĘ ŻYCIEM ONLINE
– Firefox zapewnia Ci bezpieczeństwo, prywatność i łatwość korzystania z Internetu na wszystkich urządzeniach.
– Dzięki przeglądarce synchronizujesz ulubione zakładki, zapisane loginy i historię przeglądania na różnych urządzeniach i masz je zawsze pod ręką.
– Bez problemu przesyłasz otwarte karty pomiędzy urządzeniami przenośnymi i stacjonarnymi.
– Firefox zapamiętuje Twoje hasła na różnych urządzeniach, dzięki czemu zarządzenie nimi jest bardzo łatwe.
– Bez obaw korzystasz z Internetu z dowolnego miejsca, wiedząc, że Twoje dane są bezpieczne i nie zostaną sprzedane stronom trzecim.

INTELIGETNE I SZYBSZE WYSZUKIWANIE
– Dzięki skrótom do serwisów takich jak Wikipedia, Twitter oraz Amazon szybciej znajdujesz to, czego szukasz.

WYŻSZY POZIOM PRYWATNOŚCI
– Ochrona Twojej prywatności została udoskonalona. Tryb prywatny z ochroną przed śledzeniem blokuje na stronach elementy, które mogą śledzić Cię online.

INTUICYJNE WIZUALNE KARTY
– Otwierasz dowolną liczbę kart i nie gubisz się w otwartych stronach.

ŁATWY DOSTĘP DO ULUBIONYCH STRON
– Dzięki czemu spędzasz czas na czytaniu ulubionych serwisów, a nie ich wyszukiwaniu.

ROZSZERZENIA NA WSZYSTKO
Dzięki rozszerzeniom do blokowania reklam, menedżerom haseł i pobierania plików przeglądarka w Twoim telefonie działa tak, jak chcesz.

SZYBKIE UDOSTĘPNIANIE
– Dzięki Firefoksowi udostępnianie łączy internetowych i elementów stron jest bardzo łatwe. Jak? Poprzez łączenie się z ostatnio używanymi aplikacjami, takimi jak Facebook, Instagram, Twitter, WhatsApp lub Skype.

NA DUŻYM EKRANIE
– Filmy i multimedia ze smartfona lub tabletu bez problemu przesyłasz do dowolnego telewizora z funkcją odtwarzania strumieniowego.

Dowiedz się więcej o Firefoksie na Androida:
– Masz pytania lub potrzebujesz pomocy? Wejdź na stronę: https://support.mozilla.org/mobile
– Dowiedz się więcej o uprawnieniach Firefox: https://mzl.la/Permissions

O MOZILLI
Mozilla tworzy Internet, który jest dobrem wspólnym dostępnym dla każdego. Robimy to, bo wierzymy, że otwarte i bezpłatne zasoby są lepsze od zamkniętych i kontrolowanych. Tworzymy produkty takie jak Firefox, aby promować wybór i transparentność oraz umożliwiać użytkownikom sprawowanie większej kontroli nad ich życiem online. Więcej na: https://www.mozilla.org.

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?