Files by Google: Więcej miejsca na telefonie

Google LLC

★ 4.6Wersja 1.0.406984716

Files by Google to aplikacja do zarządzania plikami, dzięki której:
✨ zwolnisz miejsce na urządzeniu, korzystając z sugestii dotyczących czyszczenia pamięci;
szybciej znajdziesz pliki dzięki funkcji wyszukiwania i łatwego przeglądania;
↔️ szybko i bezpiecznie udostępnisz pliki offline;
☁️ zapiszesz zapasową kopię danych w chmurze, by oszczędzić miejsce na urządzeniu.

ZWOLNIJ WIĘCEJ MIEJSCA
Wystarczy kilka kliknięć, by szybko i łatwo usunąć niepotrzebne dane. Pozbądź się starych zdjęć i memów z aplikacji, usuń zduplikowane pliki, odinstaluj niepotrzebne aplikacje, wyczyść pamięć podręczną itp.

SPRAWDŹ ILOŚĆ MIEJSCA
Dzięki Files by Google możesz sprawdzić ilość wolnego miejsca w pamięci telefonu i na karcie SD. Możesz też zwolnić pamięć, przenosząc dane z telefonu na kartę SD lub używając zintegrowanego narzędzia do usuwania zbędnych plików.

PEŁNA KONTROLA
Masz pełną kontrolę nad tym, jakie dane usuwasz. Wybierz tylko to, co chcesz usunąć, i zachowaj resztę. To Twoje zdjęcia, filmy i pliki, więc to Ty decydujesz.

POPRAW DZIAŁANIE TELEFONU
Files by Google zadba, by Twój telefon miał wystarczającą ilość pamięci do płynnego działania. Aplikacja regularnie wysyła powiadomienia dotyczące usuwania niepotrzebnych lub tymczasowych plików.

INTELIGENTNE REKOMENDACJE
Inteligentne rekomendacje podpowiedzą Ci, które pliki możesz usunąć, by zwolnić pamięć. Im częściej je wyświetlasz, tym będą trafniejsze.

SZYBCIEJ ZNAJDUJ PLIKI
Szybciej wyszukuj dane na telefonie. Files by Google używa filtrów zamiast folderów, dlatego Twoje dane są uporządkowane bardziej intuicyjnie. To aplikacja do zarządzania plikami i przeglądania pamięci, dzięki której szybko znajdziesz potrzebne dane.

ŁATWO ZARZĄDZAJ PLIKAMI
Wyszukuj pliki, używając kategorii lub filtrów. Możesz wyświetlić, usunąć, przenieść i udostępnić dowolny plik. Sprawdź, które pliki zajmują najwięcej miejsca, sortując je według rozmiaru. Wyświetl wszystkie GIF-y zapisane na urządzeniu. Znajdź i udostępnij film pobrany w zeszłym tygodniu. Wystarczy kilka kliknięć.

UDOSTĘPNIAJ PLIKI OFFLINE
Udostępniaj dane osobom w pobliżu, które mają zainstalowaną aplikację Files by Google. Przesyłanie odbywa się z prędkością nawet 480 Mb/s i działa w trybie offline, więc nie zużywasz danych mobilnych. Po prostu sparuj telefon z telefonem osoby, która ma Files by Google.

SZYFROWANE UDOSTĘPNIANIE PLIKÓW
Wbudowana funkcja udostępniania plików w trybie offline wykorzystuje szyfrowanie WPA2, zapewniając bezpieczny transfer danych. Aplikacja wykorzystuje Bluetooth do skonfigurowania zaszyfrowanego, bezpośredniego i szybkiego połączenia Wi-Fi, dzięki czemu możesz bezpiecznie przesłać duże pliki w ciągu kilku sekund. Bez problemu wyślesz zdjęcia i filmy swoim znajomym.

ZAPASOWA KOPIA DANYCH W CHMURZE
Jeśli chcesz zachować jakiś plik, wybierz go w Files by Google i prześlij na Dysk Google lub do innej aplikacji w chmurze. Oszczędzisz miejsce na telefonie, a plik będzie zawsze dostępny.

ZAPISZ KOPIĘ DANYCH NA KARCIE SD
Jeśli masz mało miejsca na telefonie, przenieś duże pliki lub filmy na kartę SD. Wystarczy kilka kliknięć, by przenieść dane na kartę SD i poprawić działanie telefonu.

SKUTECZNE ZARZĄDZANIE PAMIĘCIĄ
Aplikacja Files by Google zajmuje mniej niż 10 MB pamięci i nie wiąże się z instalacją złośliwego ani zasobożernego oprogramowania, które spowalnia telefon.

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?