Fazy Księżyca bezpłatnie

M2Catalyst, LLC.

★ 4.3Wersja 6.4.7

Kochasz Księżyc? Pobierz tę trójwymiarową symulację z atlasem, kalendarzem miesięcznym, ruchomymi tapetami, widżetom i z innymi funkcjami umożliwiającymi monitorowanie nadchodzącej pełni, nowiu i zaćmienia.

Weź Księżyc w dłonie dzięki tej trójwymiarowej symulacji faz księżyca z danymi aktualizowanymi w czasie rzeczywistym. Przeciągaj palcem w przód i w tył, aby zrobić przegląd faz księżyca. Ta aplikacja ma wszystkie dane, jakie są ci potrzebne, w tym godziny wschodów i zachodów księżyca, oświetlenie księżyca, nazwę fazy, pozycję zodiakalną i odległość do księżyca, wszystko w pięknej, eleganckiej aplikacji, korzystanie z której jest czystą przyjemnością. Jest nawet kalendarz miesięczny, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak Księżyc będzie wyglądał za pewien czas.

Główne funkcje:

– Monitorowanie całego cyklu księżycowego (w tym pełnia, nów, ubywający garb, przybywający sierp, pierwsza kwadra itd.) na ruchomej tapecie z księżycem lub w kalendarzu z fazami księżyca. Zobacz, jak wygląda księżyc w każdej fazie, łącznie z całkowitym zaćmieniem słońca.
– Powiadomienia o fazie księżyca: Dodaj powiadomienia dla określonych księżyców lub wybierz własny dzień/godzinę. Czy zbliża się specjalne wydarzenie księżycowe? Ustaw wcześniej alarm, aby mieć pewność, że nie przegapisz zaćmienia księżyca, krwawego księżyca lub wilczego księżyca.
– Możliwość obejrzenia bieżącej fazy księżyca dzięki trójwymiarowej symulacji wykonanej na podstawie danych NASA: Można nawet zobaczyć, jak zmieniają się cienie. Apka ma nawet ruchomą tapetę i widżet z księżycem, dzięki czemu nie trzeba nawet wchodzić do samej aplikacji, aby zawsze wiedzieć, w jakiej fazie jest księżyc.
– Godziny wschodów i zachodów księżyca: Możesz sprawdzić te godziny dla dnia dzisiejszego lub w przeszłości bądź w przyszłości.
– Możliwość sprawdzenia, kiedy będzie następna pełnia lub nów: Wystarczy kliknąć przycisk, który przeniesie cię do następnej pełni lub nowiu księżyca.
Interaktywna i pełna informacji bezpłatna aplikacja poświęcona Księżycowi: Można delikatnie przeciągnąć palcem fazę księżyca w przód i w tył, a nawet „obrócić“, aby szybko przejść do przodu lub do tyłu. – Możliwość sprawdzenia aktualnej daty, odległości, nazwy fazy, pozycji zodiakalnej i oświetlenia księżyca w procentach z aktualizacją w czasie rzeczywistym. Wykrywanie przez GPS półkuli i lokalizacji użytkownika, aby mieć pewność, że pokazujemy mu właściwy obraz księżyca.
– Możliwość zobaczenia libracji księżyca (powolnych wahań) w czasie jego obiegu po orbicie wokół Ziemi.

– Możliwość zobaczenia kraterów i miejsc lądowania pojazdów na Księżycu: Powiększenie księżyca uszczypnięciem pozwala obejrzeć cały atlas z miejscami lądowania pojazdów kosmicznych, morzem księżycowym i dużymi kraterami.

– Możliwość udostępniania znajomym: Udostępniaj swoje obrazy we wszystkich popularnych portalach społecznościowych.

Opracowanie: M2Catalyst. W razie pytań lub problemów, prosimy napisać do nas e-maila, podając swoją wersję systemu Android. Uwielbiamy też dostawać wiadomości z pomysłami dotyczącymi nowych funkcji.

Obrazy Księżyca: Studio Wizualizacji Naukowych NASA, Centrum Lotów Kosmicznych im. Goddarda

Wesprzyj programistów, którzy stworzyli tę aplikację, i kup tutaj wersję bez reklam:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.universetoday.moon.phases

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz