Eternium

Making Fun, Inc.

★ 4.8Wersja 1.5.84

Co może nie działać

W celu instalacji tej aplikacji należy posłużyć się programem APK Combo

Eternium to przepięknie wykonana gra RPG akcji, oddająca hołd klasykom.

Wyróżnia się wśród mobilnych gier RPG akcji intuicyjnym i innowacyjnym sterowaniem, gdzie do ruchu wystarczy stuknięcie, a zaklęcia rzuca się poprzez gesty na ekranie, a także brakiem strategii płatności czy mechaniki „płać, żeby wygrać”.

Z wyjątkiem kilku opcji gra po pobraniu zawartości jest dostępna offline.

Rysowanie gestów zaklęć jest proste i przyjemne. Sterowanie przez stuknięcie jest wygodniejsze niż korzystanie z przycisków. Lepiej też nawiązuje do stylu grania w klasyczne gry RPG akcji.

Można grać całkowicie za darmo – na co decyduje się przeszło 90% naszych graczy. Zakupy to kwestia wyboru. Brylanty, główną walutę w grze, można zbierać z przeciwników i zadań. Brak ograniczeń typu wytrzymałość czy energia. Najlepsze rzeczy można zdobyć, grając, a nie płacąc.

Eternium miało premierę w 2014 r. i wciąż jest rozwijane przez pierwotny zespół twórców. Przez lata wdrażania poprawek na podstawie opinii milionów graczy jakość gry podnosiła się. Eternium stanowi obecnie jedną z najwyżej ocenianych gier w sklepach z aplikacjami.

Jesień 2017 r. to późna faza tworzenia nowych elementów, w tym trybu dla wielu graczy w czasie rzeczywistym, miejskiego portalu oraz czwartego świata!

Satysfakcjonująca, dynamiczna walka ze spektakularnymi efektami i dźwiękami, widoczne wartości obrażeń – a wszystko w wyjątkowej atmosferze i przy klimatycznej muzyce.

Graj jako mag, wojownik lub zabójca, dzierżąc w dłoni miecz, topór, kostur lub broń palną. Zdobywaj nowe poziomy i zdolności oraz zwiększaj swoje atrybuty.

Walcz ze szkieletami, zombie, automatonami, kosmitami, demonami, smokami i innymi stworzeniami w trzech ręcznie zaprojektowanych światach – lub w niekończących się generowanych poziomach.

Wyrusz do jaskiń i lochów, przemierzaj lasy, wioski i cmentarze, pokonuj demony w zamkach, zmierz się z ośnieżonymi szczytami gór i podróżuj na księżyc, by pokonać przedziwne stworzenia czyhające w kraterach, wąwozach, na pustyniach oraz w piramidach i dżunglach czerwonej planety.

Otwieraj skrzynie ze skarbami i łup złoto, klejnoty oraz uzbrojenie! Przywdziewaj lśniące napierśniki, budzące trwogę hełmy i kaptury, ćwiekowane naramienniki czy tajemnicze płaszcze lub peleryny. Chroń się tarczą lub jako wojownik dzierż dwie bronie!

Uratuj tarana, uzdrowiciela i stróża – towarzyszy, którzy dołączą do ciebie. Używaj zdolności swoich i towarzyszy, aby stworzyć potężne taktyczne połączenia ataków.

Przeżyj niesztampową historię z międzyplanetarną intrygą na pierwszym planie. Zapoluj na swojego arcywroga, Ragadama, próbując odkryć – i pokrzyżować jego szalone plany.

Zdobywaj coraz lepsze wyposażenie: od pospolitego po rzadkie, bohaterskie i legendarne. Odnajduj klejnoty i umieszczaj je w gniazdach zbroi. Twórz pierścienie i amulety z gniazdami na klejnoty i stapiaj je po trzy, aby uzyskać przedmioty wyższej jakości.

Korzystaj z efektownych ofensywnych zdolności takich jak Tornado, Fala Uderzeniowa, Łuna Błyskawic czy Zamieć, kontroluj grupy przeciwników przy użyciu Nowy Mrozu, Wiru albo Ciszy lub podkradaj się i zabijaj, korzystając z Zasłony Dymnej, Pułapek lub Wycelowania.

Każda klasa postaci ma do dyspozycji około 20 zdolności (umiejętności lub zaklęć), a każdy z trzech towarzyszy ma ich jeszcze cztery. Gra z początku jest prosta, lecz na wyższych poziomach ukazuje swoje taktyczne oblicze.

Gdy postać osiąga 70 poziom, punkty doświadczenia są zaliczane do niekończących się Poziomów Czempiona, zapewniając rozwój statystyk. Poziomy Czempiona mogą być dziedziczone przez nowe postaci, dzięki czemu można łatwiej i szybciej je rozwinąć.

Poza trzema aktami Historii dostępny jest tryb Prób Męstwa z niekończącymi się przepięknymi losowo generowanymi poziomami.

Eternium jest z tworzone z pasją przez małą grupę zapalonych fanów dawnych gier RPG, którzy kochają pracę nad grą, w jaką od zawsze chcieli grać.

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?