EOBD Facile

Outils OBD Facile

★ 4.3Wersja 3.39.0814

Skontroluj swój samochód za pomocą smartphone'a lub tableta z systemem Android i dowiedzcie się dlaczego świeci się kontrolka silnika !

Podłącz interfejs ELM 327 do gniazdka (OBD OBD2) swego samochodu i uruchom aplikację. Można w ten sposób określić wady silnika i przekładni w czasie rzeczywistym.

Już ponad po raz 1.000.000 pobrano pliki

Nasza aplikacja wymaga interfejsu zgodnego z Bluetooth / WiFi ELM327 OBD2 jak ten opisany poniżej: https://www.boutiqueobdfacile.com/klavkarr-110-obd2-usb-bluetooth-b645.html

--------------------------

Cechy:

► Wyświetlenie kodów wad silnika i skrzyni biegów wyświetlacz błędu (znane również jako DTP) i ich znaczenia (ponad 11 000 dostępnych definicji )

► Kasowanie kodów usterek (tylko w Edition Basic / Plus)

► Wyświetlanie kodów błędów określonego producenta OBD2 dla następujących marek: Renault, Peugeot, Citroen, Opel, BMW, Ford, Audi, Volkswagen, Skoda, Fiat, Alfa Romeo, Mercedes itd.

► Wyświetlanie w czasie rzeczywistym z czujników pojazdu i możliwość zgrania do pliku. W zależności od konfiguracji pojazdu, można zobaczyć: prędkość pojazdu, obroty silnika, temperaturę silnika, wyprzedzenie zapłonu, moment obrotowy (engine torque), ilość zasysanego powietrza itp..

► Nagrywanie tras na karty SD i odczytywanie ich za pomocą naszego oprogramowania PC EOBD-Facile

Aby sprawdzić, czy pojazd jest zgodny z normą E OBD/OBD2 i naszą aplikacją zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie jest dostępna lista pojazdów testowanych przez użytkowników naszego oprogramowania: https://www.outilsobdfacile.com/vehicle-list-compatible-obd2.php

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej aplikacji i OBD zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://www.outilsobdfacile.com

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz