Duddu

Bubadu

★ 4.4Wersja 1.66

Co może nie działać

Przedstawiamy Ci Duddu, naszego nowego pieska! To przemiły piesek, który mieszka w cudownym świecie pełnym zabaw i przygód. Zostań częścią codziennego życia Duddu i buduj prawdziwą przyjaźń ze swoim wirtualnym zwierzakiem.

• Jako nowy opiekun zwierzątka jesteś odpowiedzialny za karmienie, kładzenie spać, zabawę i opiekę nad nim w jego uroczym domku. Będziesz musiał również opiekować się swoim psem skautem w leśnych ostępach!

• Odwiedź wszystkie zakątki świata Duddu i poznaj wszystkich jego przyjaciół. Zabierz go na wakacje na ciepłe wyspy, gdzie znajdzie relaks w hamaku i palmy kokosowe. Stwórz swój własny piracki statek i naucz Duddu różnych sztuczek w szkole dla psów. Ciesz się tańcem w klubie, ćwiczeniem na siłowni, malowaniem i chodzeniem do galerii, graniem na perkusji i fortepianie w centrum muzycznym. Baw się podczas odkrywania kolorowego świata, w którym Słońce wschodzi i zachodzi wtedy, kiedy tylko zechcesz.

• Zagraj w 30 różnych mini-gier i zdobądź monety lub inne nagrody. Możesz fantastycznie się bawić grając w Bubble Shooter, Solitaire, Archer, Pirate Battle, Brick Breaker, Block Puzzle, Treasure Island, Moto Racer, Fruit Connect, Space Explorer, Hen Farm, różne gry kulinarne i wiele innych. Wybierz się na zakupy i kup unikalne meble, jedzenie i ubrania lub stwórz własny piracki statek i dom.

• Wykonuj codzienne wyzwania, aby dowiedzieć się więcej o zwyczajach pieska oraz stać się mistrzem i uzyskać dodatkowe nagrody. Sprawdzaj codziennie skrzynkę mailową, możesz w niej znaleźć niespodziankę od wyjątkowego przyjaciela.

Ta gra gwarantuje doskonałą zabawę osobom w każdym wieku. Dbanie o zwierzątko daje poczucie odpowiedzialności i przywiązania. Wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia tej zabawnej podróży, to Twój własny piesek Duddu!

W tę grę można grać za darmo, ale pewne elementy i funkcje w niej zawarte, także niektóre wspomniane w opisie gry, mogą wymagać kupna w ramach apki za prawdziwe pieniądze. Prosimy sprawdzić ustawienia na urządzeniu, by zapoznać się z bardziej szczegółowymi opcjami dot. kupna w ramach apki.
Gra zawiera reklamy produktów Bubadu lub podmiotów trzecich, które przekierują użytkowników na naszą lub ich witrynę lub do apki.

Polityka prywatności: https://bubadu.com/privacy-policy.shtml
Warunki świadczenia usługi: https://bubadu.com/tos.shtml

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz