DuckDuckGo Privacy Browser

DuckDuckGo

★ 4.7Wersja 5.109.0

Prywatność uproszczona.

W DuckDuckGo wierzymy, że Internet nie powinien przyprawiać Cię o gęsią skórkę, a prywatność online powinna być tak prosta jak zaciąganie zasłon.

Zapewniamy mechanizmy zabezpieczania prywatności niezbędne do bezproblemowego kontrolowania Twoich danych osobowych podczas przeszukiwania i przeglądania stron internetowych, bez względu na to, w którym zakątku Internetu się znajdziesz.
• Ochrona przed reklamowymi aplikacjami śledzącymi — nasza ochrona prywatności zablokuje wszelkie ukryte aplikacje śledzące, umożliwiając Ci śledzenie głównych sieci reklamowych, które obierają Ciebie za cel.
• Lepsze zabezpieczenia w zakresie szyfrowania — zmuszamy strony internetowe do korzystania z szyfrowanych połączeń wszędzie tam, gdzie są one dostępne, zabezpieczając Twoje dane przed wścibstwem świadczeniodawców oferujących usługi internetowe.
• Prywatne wyszukiwanie — udostępniasz wyszukiwarce swoje najbardziej poufne informacje, m.in. finansowe, medyczne oraz polityczne. To, czego szukasz, jest Twoją prywatną sprawą: to dlatego wyszukiwanie DuckDuckGo nigdy nie śledzi aktywności użytkownika.
• Rozszyfrowywanie Polityk prywatności — nawiązaliśmy współpracę z Terms of Service; Didn’t Read, aby udostępnić ich pozycje rankingowe i etykiety internetowych warunków korzystania oraz polityk prywatności tam, gdzie są one dostępne.

Podczas przeglądania i wyszukiwania DuckDuckGo pokazuje ocenę w rankingu prywatności odwiedzanej strony internetowej (A-F). Ocena ta umożliwi Ci natychmiastowe potwierdzenie stopnia zabezpieczenia, wgląd w to, kogo przyłapaliśmy na próbie śledzenia Cię i dowiedzenie się, w jaki sposób ulepszyliśmy zabezpieczenia prywatności danej strony internetowej. Ocena w rankingu prywatności przyznawana jest automatycznie, na podstawie obecności ukrytych sieci śledzących, dostępności szyfrowania oraz wykorzystywanych na stronie praktyk z zakresu ochrony prywatności.

Nasza aplikacja oferuje standardowe funkcje wyszukiwania, w tym karty, zakładki i autouzupełnianie. Oprócz opisanej powyżej solidnej ochrony prywatności dodaliśmy również dodatkowe funkcje zabezpieczające w samej przeglądarce:
• Przycisk „Fire” — czyszczenie wszystkich otwartych okien i danych jednym kliknięciem.

Zbyt wiele osób uważa, że w Internecie nie można liczyć na prywatność. Chcemy to zmienić, a naszą misją jest stworzenie nowych standardów zaufania online. Zainstaluj DuckDuckGo i odzyskaj swoją prywatność!

O nas: https://duckduckgo.com/about/
Wskazówki dot. ochrony prywatności urządzenia: https://spreadprivacy.com/tag/device-privacy-tips/
Więcej materiałów edukacyjnych na temat prywatności: https://spreadprivacy.com/tag/privacy-newsletter/
Nasza Polityka prywatności: https://duckduckgo.com/privacy/

Open source: https://github.com/duckduckgo/android

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?