Dropbox

Dropbox, Inc.

★ 4.2Wersja 262.2.4

W celu instalacji tej aplikacji należy posłużyć się programem APK Combo

Dzięki Dropbox każdy może przesyłać pliki do chmury i udostępniać je dowolnym osobom. Twórz w chmurze kopie zapasowe zdjęć, filmów, dokumentów i innych plików oraz korzystaj z plików zsynchronizowanych z Twoimi komputerami lub urządzeniami mobilnymi – z dowolnego miejsca. Ponadto zaawansowane funkcje udostępniania pozwalają łatwo wysyłać pliki – niezależnie od rozmiaru – znajomym, członkom rodziny i współpracownikom.

Funkcje:
• Automatycznie przesyłaj zdjęcia i filmy zapisane na rolce z aparatu do pamięci masowej w chmurze – a wszystko to w tle.
• Otwieraj dowolne pliki zapisane na Twoim koncie – nawet w trybie offline – oraz wyświetlaj podgląd ponad 175 typów plików bez korzystania ze specjalnego oprogramowania.
• Łatwo wysyłaj duże pliki przez skopiowanie i wklejenie łącza, które możesz przekazać każdemu, nawet osobom niemającym konta Dropbox.
• Skanuj dokumenty do chmury przy użyciu aparatu oraz konwertuj paragony, dokumenty, zapiski z tablic i notatki na pliki PDF.

Już teraz zarejestruj się na bezpłatny okres próbny Dropbox Plus. Otrzymasz 2 TB (2000 GB) miejsca – ilość wystarczającą do zapisania plików ze wszystkich połączonych urządzeń. Technologia synchronizacji inteligentnej Dropbox może automatycznie przenosić nieaktualne pliki z dysku twardego do chmury. Ponadto zyskasz możliwość cofania niechcianych zmian dowolnego folderu lub całego konta Dropbox nawet o 30 dni.

Ponadto obecni klienci korzystający z taryfy Plus mogą ją zmienić na Dropbox Professional. Dzięki 3 TB (3000 GB) przestrzeni możesz zapisywać wszystkie swoje materiały – od projektów służbowych po osobiste zdjęcia – i wciąż mieć wolne miejsce. Ty i Twoi klienci możecie komentować większość typów plików bez opuszczania Dropbox. Dodatkowo możesz chronić swoje materiały za pomocą znaku wodnego, kontrolować łącza udostępnione oraz przewijać konto nawet o 180 dni.

Przed dokonaniem płatności zobaczysz cenę taryfy. Ta kwota obciąży Twoje konto Google Play oraz będzie zależeć od taryfy i kraju. Subskrypcje Dropbox kupione w aplikacji odnawiają się co miesiąc lub co rok zależnie od posiadanej taryfy. Aby uniknąć automatycznego odnowienia, wyłącz je co najmniej 24 godziny przed odnowieniem subskrypcji. W każdej chwili możesz wyłączyć automatyczne odnawianie w ustawieniach konta Google Play.

Chętnie poznamy Twoje zdanie! Dołącz do społeczności Dropbox: https://www.dropboxforum.com

Warunki korzystania z usługi: https://www.dropbox.com/terms
Polityka prywatności: https://www.dropbox.com/privacy

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?