Degoo

Degoo Backup AB - Cloud

★ 4.3Wersja 1.57.166.220110

W celu instalacji tej aplikacji należy posłużyć się programem APK Combo

100 GB bezpłatnej, bezpiecznej pamięci w chmurze! Przechowuj swoje pliki bezpłatnie na zawsze dzięki aplikacji Degoo.

Wybierz, co chcesz zapisać w kopii zapasowej, na przykład zdjęcia lub dokumenty, a my zachowamy je całkowicie bezpiecznie w pamięci dysku Degoo w chmurze online. Degoo umożliwia Ci zabranie swoich zdjęć, filmów i dokumentów wszędzie.

Funkcje Degoo

Bezpieczeństwo: szyfrujemy wszystkie Twoje rzeczy za pomocą szyfrowania klasy wojskowej przed przesłaniem ich na dysk w chmurze.
Wiarygodne przechowywanie: przechowujemy potrójne kopie każdego pliku, aby zapewnić. że będą zawsze bezpieczne, kiedy będziesz ich potrzebować. Degoo to sejf dla Twoich plików. Wystarczy upuścić je w naszym wyjątkowo bezpiecznym dysku w chmurze, a będziesz mieć do nich zawsze dostęp.
Automatyczne: wykrywamy, kiedy robisz nowe zdjęcie lub dodajesz pliki, aby miec pewność, że Twoja kopia zapasowa jest zawsze aktualna. Już nigdy nie będziesz musiał(-a) pamiętać, żeby ją zapisać!
Zawsze online: Degoo umożliwia Ci odzyskanie lików z dysku w chmurze na każdym komputerze na świecie, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy przejść do „Moich plików”,aby zobaczyć wszystkie swoje pliki.

Jeśli potrzebujesz więcej, niż 100 GB, możesz wykupić rozszerzoną wersję konta w przystępnej cenie.

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?