Darmowe Dzwonki na Telefon

BestRingtonesApps

★ 4.3Wersja 10.2.4

Fantastyczne dzwonki na Twój telefon z systemem Android™ zupełnie za darmo! Dzięki aplikacji Darmowe Dzwonki na Telefon w kilka chwil spersonalizujesz swojego smartfona. Do odkrycia czekają fajne dzwonki muzyczne i tapety HD. Ponad 30 milionów ludzi ustawiło już fajne dzwonki, dźwięki i tapety z aplikacji Darmowe Dzwonki na Telefon. Odkryj dlaczego! Pobierz teraz darmowe dzwonki muzyczne i tapety i ustaw nowe dzwonki na telefon Android.

Personalizacja telefonu nigdy nie była łatwiejsza. Pobierz aplikację Darmowe Dzwonki na Telefon i zdobądź najlepsze dzwonki na telefon. Przejrzyj kolekcję bogatą w fajne dzwonki i ustaw je na swoim telefonie: możesz przypisać dzwonki dla poszczególnych osób albo dla wszystkich, a także dźwięki wiadomości SMS, powiadomień i alarmu. Przeglądając dostępne darmowe dzwonki i tapety, przekonasz się, dlaczego zainstalowało ją tak wielu! Oto liczby: Darmowe dzwonki? Znajdziesz ich tu ponad 500. A tapety? Ponad 750+. Całkiem pokaźna sumka. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

FUNKCJE APLIKACJI - DZWONKI NA TELEFON:

? Ustaw jako dzwonki na telefon / kontakt dzwonek / dzwonki budzika / dzwonki na sms
? Ustawianie czasomierza odtwarzać dźwięk
? Ustaw przycisk widget z ulubionymi dźwięki na ekranie głównym telefonu
? Kategorie: Najpopularniejsze, Natura, Muzyka klasyczna, Retro, Biznesowe, Muzyka elektroniczna, Rock, Hip hop, Świąteczne, Śmieszne, Powiadomienia, Alarmy
? Wiele pięknych tapet na Androida

Jeśli interesują Cię darmowe dzwonki i tapety, nie musisz szukać dalej! Wyposaż swój telefon w fajne dzwonki na każdą okazję: dzwonek SMS lub dźwięk alarmu - możliwości jest całkiem sporo! Aplikacja Darmowe Dzwonki na Telefon to wszystko, czego potrzebujesz! Aby pomóc Ci nieco przy personalizacji telefonu, dorzuciliśmy nawet tapety na telefon Android. Darmowe tapety i fajne dzwonki to idealne połączenie, które w kilka chwil totalnie odmieni styl na Twoim telefonie.

Pobierz aplikację Darmowe Dzwonki na Telefon i skończ poszukiwania raz na zawsze! Często zmieniasz fajne dzwonki na nowe? Nie ma problemu! Aplikacja Darmowe Dzwonki na Telefon jest aktualizowana na bieżąco. Możesz więc liczyć na nowe dzwonki, kiedy tylko najdzie Cię na nie ochota. Powtarzamy: całkowicie darmowe dzwonki, bez ukrytych opłat.

Darmowe Dzwonki na Telefon - to całkowicie darmowa aplikacja Dzwonki i tapety czekają!

Ciesz się dzwonki na telefon za darmo!

INFORMACJE PRAWNE:

Tapety i MP3 pliki audio użyte w Dzwonki na Telefon aplikacji są na zasadzie licencji publicznej domeny i / lub licencji Creative Commons. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących licencji, prosimy o kontakt na [email protected]

Android jest znakiem towarowym firmy Google Inc. Aplikacja Dzwonki na Telefon nie jest związana ani w żaden sposób związana z Google Inc.

Projektowanie aplikacji i kod © BestRingtonesApps - 2020.

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?