Carmageddon

HandyGames

★ 4.6Wersja 1.8.507

Carmageddon to wyjątkowe doświadczenie nieskrępowanej jazdy, w której przechodnie (oraz krowy!) to jedynie punkty do zdobycia, a twoi przeciwnicy to banda zmotoryzowanych szajbusów w swoich maszynach do rozwałki. Ta gra to żywiołowa jazda przy pełnej swobodzie oraz surrealistyczny, mroczny humor. To gra wyścigowa, w której ściganie się jest dla mięczaków.

Teraz ten sam kultowy tytuł na Maca i PC, którego sprzedaż była ZABRONIONA w wielu miejscach NA CAŁYM ŚWIECIE, powraca na tablety i telefony z systemem Android!

Carmageddon zawiera realistyczne scenerie przemienione w pola śmierci, na których przebywają lokalni mieszkańcy - ku swojej zgubie. Używaj swego auta jako broni i korzystaj z hojnie porozrzucanych po każdym etapie modyfikacji, które zapewniają całą gamę zróżnicowanych ulepszeń oraz dodatkowy poziom szaleństwa. W każdej sytuacji masz możliwość „zabawy po swojemu”... Rozwal wszystkich przeciwników, rozjedź każdego przechodnia albo nawet (cóż za dziwny pomysł!) zalicz wszystkie okrążenia. Aha, i uważaj - gliniarze kręcą się w swoich supermocnych opancerzonych wozach i jeśli zobaczą, że jesteś niegrzeczny, dobiorą ci się do tyłka mocniej niż garnek zimnego kapuśniaku!

W PAKIECIE
• 28 niebezpiecznie niezrównoważonych psychicznie przeciwników
• 11 zapierających dech w piersiach scenerii
• Tryb kariery zawierający 36 cudownie brutalnych etapów
• Ścigaj się i demoluj przeciwników, aby odblokować 30 aut do wyboru!
• Różne sposoby sterowania: cyfrowe, analogowe (mieszane), tilt
• Zmieniaj sposób sterowania w trakcie gry na taki, jaki chcesz
• Wszechstronny System Powtórek
• Mapy otoczenia i inne specjalne efekty
• Upiększone oświetlenie otoczenia
• Wiadra flaków
• Tony śmiechu

Oraz możliwość wykupienia przez aplikację WSZYSTKICH samochodów (poza jednym, sekretnym) i WSZYSTKICH torów wyścigowych! Carmageddon potrzebuje Androida 2.3.4 lub późniejszych wersji.

NAGRODY I POWODZENIE PIERWOTNEJ WERSJI GRY
Carmageddon w 1997 roku zdobył nagrodę „Gry roku” („Game of the Year”) PC Zone Reader • Carmageddon 1 oraz 2 zostały „Grami wyścigowymi Roku” 1997/1998.

WYBRANE RECENZJE PIERWOTNEJ GRY
Wydany najpierw na PC w 1997 roku, Carmageddon stał się natychmiastowo hitem i sprzedano ponad 2 miliony kopii na całym świecie. Oto przykład ówczesnej opinii prasy branżowej:

„Carmageddon to brutalna samochodowa zabawa...” - GameSpot 8.8 na 10

„Carmageddon, mówiąc wprost, jest jedną z najlepszych gier komputerowych, w jakie kiedykolwiek grałem... Carmageddon jest boski!” - Duncan McDonald 95% Classic Award PC Zone Magazine

„Carmageddon to jedna z tych gier, które zdarzają się bardzo rzadko. Zakup obowiązkowy.” - Escape Magazine 6 na 6
„Gra jest strzałem w dziesiątkę,każdy z mrocznym poczuciem humoru powinien spróbować.” - Computer Gaming World 4 na 5

„Następnym razem, gdy będziesz rozwalać gliniarzy w GTA VI po prostu pamiętaj, że Carmageddon był już wcześniej i wiele mu zawdzięczamy.” - RetroGarden

Dziękujemy za grę „Carmageddon”!

© HandyGames 2019

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz