Car Industry Tycoon – Idle Car Factory Simulator

Adrian Zarzycki

★ 4.2Wersja 1.6.6

Zbuduj i zarządzaj fabryką samochodów! Rozwijaj swój biznes, zarabiaj pieniądze i produkuj niesamowite samochody. Zostań kierownikiem fabryki samochodów i miliarderem.

Zbuduj potentata imperium, zbieraj bezczynne pieniądze i zatrudniaj nowych pracowników. Możesz budować wiele rodzajów części samochodowych, modernizując maszyny w fabryce samochodów. Ulepsz parking, aby zdobyć więcej pracowników i rozwinąć działalność samochodową.

Car Industry Tycoon - Idle Factory Simulator to łatwa do grania, ale trudna do opanowania bezczynna gra, w której zaczynasz od małej fabryki części samochodowych, a dzięki własnym decyzjom i szybkiemu rozwojowi firmy kończysz w największej fabryce samochodów na całym świecie!

Najlepsza gra strategiczna bezczynnego potentata roku! Unikalna mechanika przyrostowa pozwala grać we własnym stylu i rozwijać się, zarządzać oraz inwestować w swój biznes jak nigdy dotąd.

Cechy:
-12 unikalnych samochodów do zbudowania - po jednym na każdy poziom prestiżu!
-Setki technologii do opracowania i aktualizacji!
-Wiele ekscytujących zadań do wykonania!
-9 różnych maszyn do budowy i aktualizacji fabrycznie!
-Intuicyjna rozgrywka z mechaniką bezczynnego klikania - bardzo trudne!
-Booster karty do szybszego postępu!
-Tony unikalnych treści!
-Offline gra - nie wymaga połączenia z Internetem!

Jeśli lubisz gry strategiczne z zarządzaniem i bezczynności, ze specjalną mechaniką symulacji i przyrostowym postępem, przemysł samochodowy Idle Tycoon jest dla Ciebie!

Dołącz do nas na Discordzie!
https://discord.gg/jQXVGJu

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?