Aloha Browser Lite

Aloha Browser Lite

Aloha Mobile

★ 4.2Wersja 1.7.1

W celu instalacji tej aplikacji należy posłużyć się programem APK Combo

Wypróbuj Aloha Browser Lite - jest to szybka, bezpłatna, w pełni funkcjonalna przeglądarka internetowa zapewniająca maksymalną prywatność i bezpieczeństwo.
 
? Nagradzana przeglądarka prywatna wypuściła lżejszą wersję ?
 
⚡️ SZYBKA jak błyskawica
? Brak irytujących reklam
? DARMOWY nieograniczony VPN
? BEZPIECZNE szyfrowane połączenie
? Zablokuj aplikację lub prywatne karty
⚖️ LEKKA, ponieważ czasami rozmiar ma znaczenie
? PRYWATNOŚĆ: nie rejestrujemy żadnej Twojej aktywności i nigdy nie udostępnimy jej nikomu, ponieważ nie mamy nic do udostępnienia
 
SZYBKA JAK BŁYSKAWICA
Błyskawiczne przeglądanie bez żadnych kompromisów. Przeglądarka jest zbudowana dla urządzeń klasy podstawowej i systemu Android Go i będzie działać tak szybko, jak to możliwe, przy mniejszym zużyciu baterii.
 
DARMOWY VPN
Dzięki bezpłatnej, nieograniczonej sieci VPN, Aloha Browser przenosi wolność i bezpieczeństwo w Internecie na wyższy poziom. Bezpłatna sieć VPN jest dostępna w dowolnym miejscu na świecie, wystarczy jedno dotknięcie. Kliknij ikonę ?, aby włączyć lub wyłączyć VPN.
 
BLOKADA APKI
Ochrona hasłem do aplikacji lub tylko do prywatnych kart. Na niektórych urządzeniach dostępne jest również odblokowanie odciskiem palca.
 
O ALOHA
 
Jesteśmy grupą entuzjastów, których głównym problemem jest obecny brak prywatności w Internecie. Właśnie dlatego stworzyliśmy Aloha Browser. Naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa i sprawianie, aby przeglądanie Internetu było tak prywatne, jak sobie tego zażyczysz.
 
Aloha Browser Lite to lżejsza wersja przeglądarki Aloha z ograniczonymi funkcjonalnościami. Zrobiliśmy wersję Lite specjalnie dla telefonów Android Go i dla tych, którym zależy na małych rozmiarach aplikacji.
 
Zobacz więcej na: https://alohabrowser.com/
Facebook: https://facebook.com/alohabrowser/
Twitter: https://twitter.com/alohabrowser/
Informacje zwrotne i wsparcie: [email protected]
Polityka prywatności: https://alohabrowser.com/privacy-policy.html
Warunki użytkowania: https://alohabrowser.com/terms-conditions.html

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?