Airbnb

Airbnb

★ 4.6Wersja 18.28.1

Miliony gospodarzy Airbnb otwierają świat przed podróżnymi, których ciekawość nie zna granic.

Dzięki Airbnb goście mogą znaleźć idealne miejsce na pobyt na każdą okazję oraz wziąć udział w atrakcjach, zarówno w trakcie podróży, jak i online. Gospodarze mogą zaś oferować swoje miejsca, w których podróżni przeżyją niezapomniane chwile. Airbnb oprócz wypłaty zapewnia im wsparcie oraz wskazówki, jak przyjmować gości.

ZNAJDŹ IDEALNE MIEJSCE NA POBYT
Wybierz dla siebie jedno z miliona wyjątkowych miejsc – cały świat stoi przed Tobą otworem. Do wyboru są zarówno chatki nad jeziorem, jak i domki na ustronnej plaży czy apartamenty w samym sercu miasta. Przejrzyj miejsca, które idealnie nadają się na wypoczynek lub do pracy, i zarezerwuj pobyt w aplikacji albo zapisz ofertę na liście życzeń na przyszłość.

ODKRYJ CIEKAWE SPOSOBY SPĘDZANIA CZASU
Znajdź na Airbnb prowadzone przez gospodarzy wyjątkowe atrakcje, w których weźmiesz udział podczas podróży lub w swoim rodzinnym mieście. Możesz na przykład wybrać się na wycieczkę z doświadczonym przewodnikiem albo nauczyć się gotować – lokalni gospodarze chętnie dzielą się z innymi swoimi pasjami. Wystarczy wyszukać i zarezerwować atrakcję na Airbnb w miejscu, które chcesz odwiedzić. Atrakcje można też zapisywać na liście życzeń i udostępniać towarzyszom podróży.

ZRÓB COŚ CIEKAWEGO BEZ WYCHODZENIA Z DOMU
Dzięki atrakcjom online możesz odkrywać świat przez internet. Do wyboru są zajęcia indywidualne oraz grupowe, na których poznasz zupełnie nowe osoby lub na które zaprosisz rodzinę i znajomych. To znakomity sposób, by spędzić razem czas, nawet gdy nie da się do kogoś pojechać. Każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od wieku i zainteresowań. Atrakcje możesz rezerwować, zapisywać i udostępniać – wszystko to w aplikacji Airbnb.

POZNAJ LOKALNYCH GOSPODARZY
Czuj się jak w domu, gdziekolwiek jesteś. Dzięki aplikacji Airbnb goście mogą być w stałym kontakcie z gospodarzami, otrzymywać na bieżąco informacje o rezerwacjach, a także lepiej planować podróże za pomocą wskazówek, których mogą udzielić tylko doświadczeni gospodarze.

ZAPROŚ INNYCH DO SWOJEGO ŚWIATA
Dołącz do społeczności gospodarzy, którzy chętnie przyjmują gości w swoich domach. W ten sposób nie tylko umożliwiasz im odkrywanie świata, ale także zyskujesz dodatkowe pieniądze. Wystarczy opublikować ofertę na Airbnb – bez obaw, zespół Airbnb zapewni Ci indywidualne wskazówki i porady, dzięki którym możesz ciągle ją ulepszać.

WAŻNE CHWILE DZIĘKI GOSPODARZOM
Zabierz swoich bliskich na przygodę i razem ucieknijcie od zgiełku codziennego życia. Poznaj kulturę, która od zawsze Cię ciekawiła. Spędź trochę czasu ze starymi przyjaciółmi lub poznaj zupełnie nowe osoby, które pasjonują się tym co Ty. Dzięki gospodarzom Airbnb przeżyjesz niezapomniane chwile.


Za pomocą aplikacji Airbnb goście mogą:
• rezerwować atrakcje lub miejsca pobytu, zarówno na wakacje z rodziną, wypad w pojedynkę, jak i na podróż służbową;
• szukać miejsc na pobyt na ostatnią chwilę i na wynajem długoterminowy;
• zapisywać ulubione domy, atrakcje i miejsca oraz dodawać zaproszonych krewnych i znajomych do zaplanowanych podróży;
• dodawać atrakcje i wydarzenia do planów podróży;
• wysyłać gospodarzom prośby o wskazówki dojazdu, o pomoc i o przydatne wskazówki.


Za pomocą aplikacji Airbnb gospodarze mogą:
• wynajmować innym swoje miejsce na wakacje oraz organizować atrakcje, by zaprezentować gościom swoją miejscowość;
• aktualizować oferty i dostępność w kalendarzu;
• udostępniać przewodnik gospodarza, w którym pokażą to, co sprawia, że ich okolica jest wyjątkowa;
• wysyłać gościom wiadomości i zarządzać ich rezerwacjami.

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz