Adobe Scan: Skaner PDF, OCR

Adobe

★ 4.7Wersja 21.12.20

W celu instalacji tej aplikacji należy posłużyć się programem APK Combo

Bezpłatna aplikacja do skanowania dokumentów z wbudowaną technologią OCR do natychmiastowego rozpoznawania drukowanego tekstu i pisma ręcznego.

Przekształca dowolne materiały — paragony, notatki, dokumenty, zdjęcia, wizytówki czy zapiski na tablicy — w dokumenty Adobe PDF, których zawartość można ponownie wykorzystywać.

JAK DZIAŁA ADOBE SCAN:

• SKANUJ DOKUMENTY, KSIĄŻKI, PARAGONY ITP.
Mobilna aplikacja skanująca pliki PDF skanuje wszystko z wyjątkową precyzją. Zaawansowana technologia przetwarzania obrazu wykrywa krawędzie dokumentów, zwiększa ostrość i rozpoznaje tekst (OCR).

• ULEPSZ SKANY Z APLIKACJĄ DO SKANOWANIA I EDYTOWANIA.
Skoryguj swoje skany zdjęć i dokumentów z aparatu. Niezależnie od tego, czy jest to plik PDF czy graficzny, można wyświetlić jego podgląd, zmienić kolejność stron, przyciąć, obrócić i dostosować kolory.

• UŻYJ PONOWNIE ZE SKANEREM OCR.
Zmień swój skan zdjęcia w wysokiej jakości dokument Adobe PDF o otwartej treści, dostępnej dzięki automatycznemu rozpoznawaniu tekstu (OCR). Możesz ponownie wykorzystać zawartość zeskanowanego dokumentu w formacie PDF dzięki funkcji OCR. Używanie OCR jako skanera książek może szybko zdigitalizować wiele stron.

CO ADOBE SCAN MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE?

Potrzebujesz skanera wizytówek? Adobe Scan ma duże możliwości i jest łatwa w obsłudze. To idealne bezpłatne narzędzie dla Ciebie.

• SKANUJ WSZYSTKO, ZAWSZE I WSZĘDZIE.
Skanuj formularze, paragony, notatki i wizytówki za pomogą tego mobilnego skanera. Adobe Scan może być używana jako skaner książek bibliotecznych lub skaner paragonów biznesowych. Umożliwia również skanowanie wielostronicowych dokumentów i zapisywanie ich za pomocą jednego dotknięcia ikony.

• WYKORZYSTAJ PONOWNIE TREŚĆ SKANU.
Skaner plików PDF Adobe Scan umożliwia skanowanie i ponowne wykorzystanie każdego rodzaju materiału. Bezpłatne, wbudowane narzędzie do optycznego rozpoznawania tekstu (OCR) pozwala na ponowne wykorzystanie zeskanowanych treści przez utworzenie wysokiej jakości pliku PDF, z którym możesz pracować w Acrobat Reader. Za pomocą Adobe Scan można też skanować paragony, co ułatwia kontrolowanie wydatków.

• WYCZYŚĆ SWOJE SKANY.
Usuwaj i edytuj niedoskonałości, a nawet pismo ręczne.

• SZYBKO ZNAJDŹ DOKUMENTY W BIBLIOTECE ZDJĘĆ.
Aplikacja skanująca o dużych możliwościach automatycznie znajduje dokumenty i paragony w folderze ze zdjęciami i zmienia je w skany PDF. Automatyczna funkcja OCR zmienia tekst w zawartość, którą można edytować, ponownie wykorzystać i której można zmienić rozmiar. Masz wiele wydatków? Biznesowy skaner paragonów pomaga zgromadzić wszystkie wydatki w jedno miejsce.

• ZAPISZ WIZYTÓWKI.
Gdy trzeba zeskanować wizytówkę, Adobe Scan staje się szybkim skanerem i czytnikiem. Informacje kontaktowe zostaną automatycznie pobrane podczas korzystania ze skanera wizytówek, co umożliwia szybkie dodawanie i porządkowanie kontaktów – bez konieczności ręcznego wpisywania.

• ZRÓB WIĘCEJ W KAŻDYM MIEJSCU.
Zapisz każdy skan jako PDF w Document Cloud, aby mieć do niego natychmiastowy dostęp i móc go udostępnić. Nawet długie dokumenty prawne stają się łatwe w zarządzaniu i skanowaniu dzięki Adobe Scan umożliwiającej wyszukiwanie, zaznaczanie i kopiowanie tekstu. Możesz też otworzyć skan PDF w Acrobat Reader, aby oznaczyć kluczowe sekcje i dodać komentarze.

• POŁĄCZ SIĘ.
Adobe Scan łączy Cię z najlepszymi na świecie usługami do pracy z dokumentami, dzięki którym możesz zrobić jeszcze więcej z plikami PDF. Edytuj skany PDF i pliki graficzne, konwertuj je do formatu programów Microsoft Office, wypełniaj i podpisuj oraz wysyłaj do podpisania z możliwością śledzenia.

Warunki usługi: Korzystanie z tej aplikacji podlega Ogólnym warunkom użytkowania Adobe http://www.adobe.com/go/terms_pl oraz Zasadom ochrony prywatności Adobe http://www.adobe.com/go/privacy_policy_pl

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz