Yahoo Mail – Utrzymać porządek

Yahoo

★ 4.5Wersja 6.45.3

Dziękujemy za wypróbowanie aplikacji Yahoo Mail — najlepszej aplikacji e-mail na Androida, obsługującej konta Gmail, Microsoft Outlook, Yahoo i nie tylko. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz bardziej uporządkowanej skrzynki, lepszej personalizacji, różnych opcji podglądu załączników i subskrypcji e-mail albo jeszcze więcej miejsca — mamy wszystko, czego potrzebujesz. Wybierz aplikację Yahoo Mail i przejmij kontrolę nad skrzynkami Yahoo, Gmail oraz Microsoft Outlook.

Ulubione funkcje:

Korzystanie z dowolnego adresu e-mail
Teraz żadne z Twoich kont nie musi pozostać w tyle. Dodaj konto Outlook lub Gmail i przechowuj wszystko w jednym miejscu.Elastyczne ustawienia, kolorowe oznaczenia i powiadomienia pozwolą z łatwością zachować odrębność każdego konta. Jeśli na przykład w pracy korzystasz ze skrzynki Outlook, Yahoo używasz do spraw prywatnych, a Gmaila w jeszcze innym celu, dzięki naszej aplikacji będziesz mieć wszystko pod ręką.

Anulowanie subskrypcji
Po prostu zrezygnuj z subskrypcji spamu i wiadomości śmieci, których nie chcesz widzieć w swojej skrzynce odbiorczej. Yahoo Mail wyświetla na jednym ekranie wszystkie listy mailingowe, które subskrybujesz, i umożliwia rezygnację z subskrypcji za jednym dotknięciem.

Podgląd załączników
Szukasz konkretnego dokumentu od konkretnej osoby? Albo zdjęcia z pikniku otrzymanego trzy tygodnie temu? Nie panikuj, znajdziesz je właśnie tutaj. Przeglądaj wszystkie zdjęcia i załączniki za pomocą jednego prostego widoku. A do tego teraz możesz przesyłać wiele załączników i różne typy plików za jednym zamachem.

Personalizacja
Skrzynka odbiorcza taka, jak lubisz.Personalizuj dolny pasek nawigacji, dodając foldery i widoki, które najbardziej Cię interesują. Następnie wybierz według upodobań dźwięki, motywy oraz przesunięcia i dostosuj skrzynkę odbiorczą do własnego gustu.

Widok osobowy
Wyświetlaj wiadomości e-mail otrzymane wyłącznie od osób, z którymi chcesz się kontaktować. Zignoruj roboty.

Dźwięki + powiadomienia
Wybieraj spośród wielu kategorii powiadomień e-mail, niestandardowych sygnałów dźwiękowych i ustawień wyświetlania. Otrzymuj tylko niezbędne powiadomienia. Zapomnij o tych zbytecznych.

Ułatwienie dostępu
Skorzystaj z motywów o wysokim kontraście, dynamicznego dostosowywania rozmiaru tekstu i optymalizacji umożliwiającej użytkowanie czytnika ekranu TalkBack. Do tego nawigację użytkownikom technologii pomocniczej znacznie ułatwiają foldery w dolnej części skrzynki odbiorczej.

1000 GB miejsca
Aby działać swobodnie, potrzebujesz przestrzeni. Pobierz aplikację do zarządzania pocztą e-mail i zapomnij o kasowaniu wspomnień, żeby odzyskać dostęp do skrzynki.

● Identyfikator dzwoniącego — nie wiesz, kto do Ciebie dzwoni? Yahoo Mail może automatycznie wyświetlać kontakty e-mail przy przychodzących od nich połączeniach.

● Szybkie wyszukiwanie — wyszukuj pośród wszystkich wiadomości, kontaktów, plików i zdjęć szybciej niż kiedykolwiek dotąd.

● Uwolnij kreatywność — niech Twoje wiadomości e-mail wyróżniają się dzięki animowanym zdjęciom i papeterii zaprojektowanej przez artystów z Paperless Post.

● Zapomnij o hasłach — włącz klucz konta, aby bezpiecznie logować się bez hasła.

● Połącz z Dyskiem Google i Dropboxem — zyskaj łatwy dostęp i przesyłaj zdjęcia oraz dokumenty przechowywane w chmurze.

Uwagi:
● Aplikacja zoptymalizowana do użytku z VoiceOver.

Warunki korzystania z usługi:
https://policies.yahoo.com/us/en/yahoo/terms/product-atos/comms-mailadfree/index.htm i polityka prywatności pod adresem https://policies.yahoo.com/us/en/yahoo/privacy/products/mail/index.htm

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz