Teamfight Tactics: strategia League of Legends

Riot Games, Inc

★ 4.1Wersja 12.2.4188114

Sprawdź, czy potrafisz zbudować zgrany zespół w Teamfight Tactics, strategicznej automatycznej grze bitewnej PvP prosto od twórców League of Legends.

Stwórz niepowstrzymaną armię, korzystając ze wspólnej puli bohaterów, a potem runda za rundą przedzieraj się przez bitwę, aby na koniec zwycięsko zejść z placu boju. Przy nieograniczonej liczbie kompozycji drużyn i stale modyfikowanej mecie gry możliwa jest każda strategia ― ale sprawdzi się tylko ta jedna. Jaką wybierzesz?


ŚWIATŁO NA HORYZONCIE
Przyszłość jasno się mieni w nowej aktualizacji śródrotacyjnej, Osąd: Zaranie Ery Herosów. Po opanowaniu Czarnej Mgły nadeszła pora, aby chwycić dzień i przygotować się na nową przygodę. Zbierz drużynę, zgarnij sprzęt i przygotuj się do dobrej walki, trzymając ciemność na dystans wraz z mnóstwem nowych bohaterów u boku.

WALCZ O ZWYCIĘSTWO
Ogrywaj i pokonuj przeciwników, zbierając najwyższej klasy drużynę gotową do walki w twoim imieniu. Dzięki losowej rekrutacji i specjalnym wydarzeniom każdy mecz jest niepowtarzalny, więc wykorzystaj swoją kreatywność i przebiegłość, aby przechylić szale na swoją korzyść.

GRAJ, GDZIE I KIEDY CHCESZ
Wyzywaj znajomych i niszcz wrogów na PC-tach, Macach i urządzeniach przenośnych. Ustaw się w kolejce razem ze znajomymi, aby przekonać się, kto z was jest najlepszym taktykiem.

PNIJ SIĘ W RANKINGU
Pełne wsparcie rywalizacji i system dobierania przeciwników zapewniają całą masę szans na ogrywanie przeciwników. Od Żelaza do Pretendenta — wspinaj się w rankingu w zależności od miejsca zajętego w każdej z gier. Pnij się w górę, aby zdobywać nagrody rankingowe na koniec każdej rotacji!

GRAJ WE WŁASNYM STYLU
Dopasuj każdy mecz do swojego stylu gry za pomocą spersonalizowanych aren, wybuchów i Małych Legend. Zbieraj nowe stylizacje, po prostu grając lub kupując je w sklepie TFT.

ZDOBYWAJ NAGRODY ZA GRANIE
Zbieraj darmowe łupy z całkiem nową Przepustką Osądu II lub ulepszoną Przepustką+, dzięki której można odblokować ekskluzywne nagrody w każdej rotacji!


Czas pokazać wszystkim, na co cię stać, i zająć miejsce na samym szczycie. Pobierz i zagraj w Teamfight Tactics już dzisiaj.

Wsparcie: [email protected]
Polityka prywatności: https://eune.leagueoflegends.com/pl/legal/privacy
Warunki użytkowania: https://eune.leagueoflegends.com/pl/legal/termsofuse

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz