Prosta kamera – Ułatwione robienie zdjęć i filmów

Simple Mobile Tools

★ 3.7Wersja 5.3.1

Do instalacji niezbędny jest XAPK Installer!

Poręczna aplikacja aparatu nadająca się zarówno do łatwego robienia zdjęć, jak i nagrywania filmów. Umożliwia szybkie przełączanie między przednią a tylną kamerą, modyfikowanie ścieżki zapisu lub ograniczenie rozdzielczości. Już nigdy nie przegapisz ważnych chwil w życiu. Dostępnych jest również wiele pomocnych ustawień, które sprawiają, że jest to jeszcze bardziej osobiste, dostosowane do potrzeb użytkownika narzędzie. Przejrzyjmy się niektórym z nich.

Lampa błyskowa może być włączana i wyłączana lub używana jako poręczna latarka, co nie jest opcją zbyt często widywaną. Umożliwia gestem złączenia palców powiększać i pomniejszać obrazy lub przełączać obrazy w poziomie podczas robienia fantastycznych zdjęć portretowych.

Z łatwością można zmienić rozdzielczość wyjściową, jakość lub proporcje za pomocą kilku kliknięć, dokładnie tak, jak w nowoczesnej aplikacji aparatu fotograficznego. Odnosi się to zarówno do zdjęć jak i filmów.

Po zrobieniu zdjęcia zostanie wyświetlona nowa miniaturka zdjęcia. Po naciśnięciu miniaturki można ją szybko otworzyć w wybranej galerii. Pojawi się wyraźne wskazanie, kiedy zostało zrobione zdjęcie, gwarantujące, że plik został zapisany.

Aby aplikację prosty aparat uruchamiać po naciśnięciu przycisku aparatu sprzętowego urządzenia, może być konieczne wyłączenie wbudowanej aplikacji Aparat w Ustawienia -> Aplikacje -> Aparat - > Wyłącz.

W przypadku, gdy jakość jest ważniejsza niż szybkość, można włączyć opcję ustawiania ostrości aparatu przed wykonaniem zdjęcia, aby upewnić się, że wynikowe zdjęcie będzie idealnie wyraźne.

Opcję można skonfigurować używając przycisków głośności jako przesłony lub przez domyślne włączenie lampy przy uruchomieniu.

Aplikacja posiada również wiele innych ustawień związanych z dźwiękiem migawki, błyskiem, metadanymi zdjęć, jakością zdjęć itp. Ścieżka pliku wyjściowego może być dostosowana, dzięki czemu można zdecydować, gdzie chce się zapisywać multimedia. Obsługiwane są zarówno pamięć wewnętrzna, jak i karty SD.

Nie zawiera reklam, nie wymaga niepotrzebnych uprawnień. Jest oprogramowaniem w 100% open-source, umożliwiającym konfigurowanie kolorów.

Już dziś poznaj pełen zestaw prostych narzędzi pod tym adresem:
https://www.simplemobiletools.com

Facebook:
https://www.facebook.com/simplemobiletools

Reddit:
https://www.reddit.com/r/SimpleMobileTools

Coś nie działa lub masz nowszą wersję, która działa na Twoim Huawei?

Dodaj komentarz